Deltagarlista Gren 1-12 
 
  Tävling  Vilunda Knatte    Utskriftsdatum  20 mars 2010   
  Tävlingsort  Upplands Väsby    Utskriftstid  19:27   
  Arrangör  Väsby Simsällskap         
 
 
Gren 1, 50m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
144  Nilsson Alexandra  1998  SALTSJÖB  AJ5498  25 m  38.83   
87  Petersson Ida  1999  POLISEN  AG7899  25 m  42.38   
289  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  43.07   
255  Tegnér Sofia  1998  VÄSBY SS  AI2498  25 m  43.14   
170  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  43.51   
298  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  44.23   
225  Kuhry Zhanna  1998  TÄBY SIM  BF4698  25 m  46.22   
254  Ohlén Alma  1999  VÄSBY SS  AL5899  25 m  46.73   
212  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  46.74   
10  174  Franzén Alice  1998  SPÅRVÄGEN  AZ0898  25 m  46.75   
11  247  Bjurman Ebba  1999  VÄSBY SS  AE7299  25 m  47.32   
12  260  Nordling Vanessa  1998  VÄSBY SS  AI1498  25 m  47.36   
13  304  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  47.82   
14  295  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  48.06   
15  238  Gabrielsson Cecilia  1999  VÄSBY SS  AG9899  25 m  48.17   
16  239  Söderström Mimmi  2000  VÄSBY SS  AL9400  25 m  48.18   
17  278  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  25 m  48.19   
18  130  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  25 m  48.37   
19  88  Rezene Sefanit  1998  POLISEN  AX4898  25 m  48.50   
20  14  Jansmarker Elin  1999  SÖDERTÄLJE  AI3499  25 m  48.63   
21  119  Eriksson Elin  1998  SÖDERTÖRN  AX2898  25 m  49.06   
22  292  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  49.07   
23  83  Fircks Linda von  1998  POLISEN  BD8298  25 m  49.14   
24  179  Kla Neui Burom Injonglan  1998  SPÅRVÄGEN  BD5498  25 m  49.18   
25  108  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  49.24   
26  223  Jonsson Jenny  2000  TÄBY SIM  AF6400  25 m  49.50   
27  234  Korpe Katarina  1999  VÄSBY SS  AK7299  25 m  49.65   
28  224  Kruthammar Fanny  1999  TÄBY SIM  BB5299  25 m  49.78   
29  155  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  50.26   
30  243  Kallvikbacka Sandra  1998  VÄSBY SS  AP4698  25 m  50.41   
31  81  Enström Josefin  1998  POLISEN  BC6498  25 m  50.51   
32  80  Doland Veronica  1998  POLISEN  AP1698  25 m  50.66   
33  240  Jeppsson Sara  1999  VÄSBY SS  AH0299  25 m  50.77   
34  84  Lundberg Hanna  1998  POLISEN  BC6898  25 m  51.02   
35  173  Ingvarsson Malin  1998  SPÅRVÄGEN  AV1498  25 m  51.06   
36  216  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  51.15   
37  17  Seeliger Annika  2000  SÖDERTÄLJE  AB5601  25 m  51.27   
38  186  Bergsten Johanna  1998  SPÅRVÄGEN  BF9498  25 m  51.30   
39  222  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  25 m  51.64   
40  36  Wongsakun Natthinan  1998  DANDERYD  BF2898  25 m  51.73   
41  228  Sandholm Malin  1998  TÄBY SIM  AY0898  25 m  51.83   
42  110  Poutos Dimi  1999  TYRESÖ SS  AU9499  25 m  52.04   
43  106  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  52.14   
44  172  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  52.32   
45  85  Mcmahon Hanna  1998  POLISEN  BB0498  25 m  52.35   
46  249  Ingadottir Sunneva  1999  VÄSBY SS  AI6299  25 m  52.70   
47  296  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  52.71   
48  252  Karlström Louise  1998  VÄSBY SS  BD9298  25 m  53.07   
49  218  Hedmo Vera  1998  TÄBY SIM  BF3698  25 m  53.30   
50  300  Sedigh Lova  1999  SKURU IK    25 m  53.42   
51  37  Lampel Pia  1998  DANDERYD  BF1898  25 m  53.55   
52  49  Levander Tilde  2000  JÄRFÄLLA S  AI7600  25 m  53.70   
53  145  Nilsson Sofia  2000  SALTSJÖB  AE6600  25 m  53.83   
54  248  Paldanius Sofia  1998  VÄSBY SS  AP5698  25 m  53.83   
55  258  Harar Matilda  1998  VÄSBY SS  AY5298  25 m  53.90   
56  23  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  25 m  53.98   
57  142  Holmgren Maja  1999  SALTSJÖB  AS2899  25 m  54.09   
58  46  Södersten Elin  2000  JÄRFÄLLA S  AI5800  25 m  54.17   
59  232  Westtorp Alexandra  1999  TÄBY SIM  AK4499  25 m  54.23   
60  137  Forsling Ellen  1999  SALTSJÖB  AS8699  25 m  54.24   
61  283  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  54.35   
62  48  Eklund Cornelia  2000  JÄRFÄLLA S  AC1800  25 m  54.41   
63  303  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK    25 m  54.42   
64  75  Alem Hermella  2000  POLISEN  AK1600  25 m  54.48   
65  114  Westerlund Jessica  1998  TYRESÖ SS  BD3298  25 m  54.85   
66  262  Salmi Alexandra  1999  VÄSBY SS  AN7299  25 m  55.00   
67  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  25 m  55.05   
68  257  Gustavsson Felicia  1999  VÄSBY SS  AW0699  25 m  55.13   
69  246  Bernmark Malin  1998  VÄSBY SS  AP3698  25 m  55.29   
70  256  Liu Elin  1999  VÄSBY SS  AU3899  25 m  55.64   
71  30  Hägesten Matilda  2000  ÄLVSJÖ AIK  AF1400  25 m  55.75   
72  168  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  55.84   
73  184  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  25 m  56.06   
74  175  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  56.23   
75  156  Österling Rebecka  2000  TUREBERG  AJ3600  25 m  56.25   
76  263  Romstad Hanne Melin  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  56.46   
77  15  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  25 m  56.68   
78  141  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  56.74   
79  244  Albertsson Astrid  2000  VÄSBY SS  AF5400  25 m  56.77   
80  213  Ehrngren Isabelle  1999  TÄBY SIM    25 m  57.05   
81  115  Whitfield Hanna  1998  TYRESÖ SS  BD2298  25 m  57.35   
82  150  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  57.60   
83  153  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  57.67   
84  76  Andrasic Izabella  1998  POLISEN  BE7698  25 m  58.20   
85  34  Wettergren Hedda  1999  ÄLVSJÖ AIK  AS6899  25 m  58.27   
86  251  Sonono Maryam  1999  VÄSBY SS  AY5299  25 m  58.34   
87  89  Tronders Klaralinnea  1998  POLISEN    25 m  58.40   
88  100  Grimborg Hanna  1999  TYRESÖ SS  BB9499  25 m  58.57   
89  19  Sehmi Josefin  1999  SÖDERTÄLJE  AR9899  25 m  58.70   
90  152  Hammoud Linn  2001  TUREBERG  AD0801  25 m  58.93   
91  104  Lindgren Milotte  1998  TYRESÖ SS  BC4298  25 m  58.97   
92  38  Casserfelt Alice  2000  DANDERYD    25 m  59.64   
93  169  Eriksson Linnea  1998  SPÅRVÄGEN  BF1698  25 m  59.66   
94  149  Westh Mathilda  2000  TUREBERG  AC1201  25 m  59.67   
95  279  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  25 m  1:00.20   
96  250  Bärnau Mathilda  2000  VÄSBY SS  AL6400  25 m  1:00.32   
97  35  Öhlen Felicia  1998  ÄLVSJÖ AIK  BA7898  25 m  1:00.57   
98  28  Billgren Maja  2000  ÄLVSJÖ AIK  AK4200  25 m  1:01.76   
99  120  Hagström Jessica  1999  SÖDERTÖRN  AQ3499  25 m  1:02.11   
100  148  Danielsson Tilde  2000  TUREBERG  AR4400  25 m  1:03.88   
101  157  Blom Clara  2001  TUREBERG  AE8801  25 m  1:04.05   
102  242  Andersson Tova  2001  VÄSBY SS  AH8201  25 m  1:04.68   
103  47  Vegholm Moa  2000  JÄRFÄLLA S  AR4600  25 m  1:04.88   
104  32  Månsson Matilda  1999  ÄLVSJÖ AIK  AY6699  25 m  1:05.42   
105  158  Azam Emilia  2000  TUREBERG  AJ2600  25 m  1:05.54   
106  Breisch Ebba  2001  SÖDERTÄLJE  AJ0201  25 m  1:06.57   
107  151  Bark Maja  2001  TUREBERG  AE9801  25 m  1:08.05   
108  12  Haus Eline  1999  SÖDERTÄLJE  AP9699  25 m  1:10.17   
109  136  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  1:19.90   
110  154  Nilsson Sara  2001  TUREBERG  AD9601  25 m  1:22.61   
111  178  Pernkrans Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB0299  25 m     
112  259  Sundheden Maja  2000  VÄSBY SS  AQ2800  25 m     
113  180  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m     
114  21  Strand Smilla  2001  SÖDERTÄLJE  AJ2201  25 m     
115  182  Olthoff Ellen  1999  SPÅRVÄGEN  BA9899  25 m     
116  183  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m     
117  185  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m     
118  261  Ebrahimi Tara  2000  VÄSBY SS  AO4600  25 m     
119  Bruun Felicia  2000  SÖDERTÄLJE  AR9200  25 m     
120  181  Rosenberg Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB1299  25 m     
121  45  Steen Ebba  1999  JÄRFÄLLA S    25 m     
122  176  Lindberg Olivia Good  1999  SPÅRVÄGEN  BA7899  25 m     
123  72  Wahlund Emma  1998  MÄRSTA SS  AB5298  25 m     
124  134  Andreasen Julia  2000  SALTSJÖB  AO4800  25 m     
125  143  Lagergren Alma  1999  SALTSJÖB  AB4699  25 m     
126  74  Olsson Melina  1998  MÄRSTA SS    25 m     
127  66  Englund Felicia  1998  MÄRSTA SS  BE2498  25 m     
128  67  Naglitsch Sara  1999  MÄRSTA SS    25 m     
129  68  Jutwreten Nathalie Niby  2000  MÄRSTA SS  AK7200  25 m     
130  70  Sjölander Nathalie  1998  MÄRSTA SS    25 m     
131  71  Strandberg Jennifer  2000  MÄRSTA SS  AO3600  25 m     
132  177  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m     
 
Gren 2, 50m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
293  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  36.56   
284  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  36.64   
132  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  37.62   
91  Wilkman Dennis  1998  POLISEN  AE6198  25 m  37.78   
266  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  38.85   
90  Walsh Killian  1998  POLISEN  ag4198  25 m  40.00   
18  Seeliger Björn  2000  SÖDERTÄLJE  AB0101  25 m  40.16   
160  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  40.47   
86  Norberg Christian  1998  POLISEN  AD6398  25 m  42.52   
10  305  Ekström Jack Hyvén  1998  SKURU IK  AP1798  25 m  42.64   
11  50  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  25 m  42.78   
12  270  Kellokoski Morris  1998  VÄSBY SS  AJ3998  25 m  42.95   
13  229  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  42.97   
14  95  Carlsson Anton  1998  TYRESÖ SS  AO3798  25 m  43.12   
15  112  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m  43.37   
16  126  Marijanovic Anton  2000  SÖDERTÖRN  AG0100  25 m  43.62   
17  92  Eriksson Niclas  1998  POLISEN  AL2398  25 m  43.64   
18  55  Talback Samuel  2000  JÄRFÄLLA S  AB8500  25 m  44.11   
19  226  Nöu Daniel  1999  TÄBY SIM  AE9999  25 m  44.70   
20  267  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  45.10   
21  131  Wikell Emil  1999  SÖDERTÖRN  AK5799  25 m  45.14   
22  277  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  45.22   
23  146  Olsson Joakim  1998  SALTSJÖB  AH8998  25 m  45.40   
24  194  Ahlström Daniel Sjöblom  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  45.60   
25  227  Sande Erik Olsson  1999  TÄBY SIM  AE8999  25 m  45.78   
26  214  Eriksson Oscar  1998  TÄBY SIM  AO3198  25 m  46.26   
27  54  Karlsson David  1999  JÄRFÄLLA S  AK1199  25 m  46.52   
28  268  Frylmark Karl  1999  VÄSBY SS  AK6599  25 m  46.54   
29  297  Rawicki David  1999  SKURU IK  AI1999  25 m  46.94   
30  82  Ericsson Philip  1998  POLISEN  AI7998  25 m  47.11   
31  188  Voigt Fredrik  1998  SPÅRVÄGEN  AK9198  25 m  47.23   
32  98  Engstrand Martin  1999  TYRESÖ SS  AJ5199  25 m  47.33   
33  196  Peschel Alex  1998  SPÅRVÄGEN  AM5398  25 m  47.66   
34  287  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  47.79   
35  147  Svalander William  1998  SALTSJÖB  AQ6998  25 m  47.92   
36  118  Carlsäter Philip  2001  SÖDERTÖRN  AC5701  25 m  48.27   
37  220  Holmerin Sebastian  1998  TÄBY SIM  AJ4998  25 m  48.38   
38  192  Hägerlund Mikael  1999  SPÅRVÄGEN  AN1799  25 m  48.62   
39  13  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  48.95   
40  191  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m  49.03   
41  193  Nyström Markus  2001  SPÅRVÄGEN  AE4701  25 m  49.12   
42  265  Moradi Kian  1999  VÄSBY SS  AG9399  25 m  49.48   
43  195  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  49.49   
44  264  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS  AK2999  25 m  49.50   
45  280  Cedergren Gabriel  1999  SKURU IK  AJ9199  25 m  49.52   
46  163  Westberg Lucas  2001  TUREBERG  AA9501  25 m  50.54   
47  269  Åberg Lukas  1998  VÄSBY SS  AM3998  25 m  50.68   
48  39  Reutercrona Calle  1998  DANDERYD  AR7798  25 m  50.73   
49  159  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  50.92   
50  77  Araya Adel  1998  POLISEN  AL5998  25 m  51.89   
51  53  Malke Mohnir Malmborg  1999  JÄRFÄLLA S  AI9799  25 m  52.60   
52  290  Huxtable Toby  1999  SKURU IK  AK4799  25 m  52.70   
53  286  Gunnarsson Jonathan  1998  SKURU IK  AP9998  25 m  52.77   
54  288  Hadzialic Dennis  2000  SKURU IK  AG2900  25 m  53.69   
55  105  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  53.78   
56  291  Hägg Hans  1998  SKURU IK  AO9798  25 m  53.84   
57  102  Härmat Valter  2000  TYRESÖ SS  AF4500  25 m  54.45   
58  25  Welin-Berger Philip  1999  SÖDERTÄLJE  AF3199  25 m  55.73   
59  Gustavsson Nisse  2001  SÖDERTÄLJE  AE5701  25 m  57.21   
60  99  Flores Johan  1999  TYRESÖ SS  AJ6199  25 m  57.91   
61  Andersson Oscar  2000  SÖDERTÄLJE  AJ1900  25 m  59.20   
62  165  Huang Fredrik  2000  TUREBERG  AH5100  25 m  1:02.19   
63  161  Källström Ivar  2001  TUREBERG  AC8701  25 m  1:07.28   
64  20  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  1:10.07   
65  219  Hedqvist Alexander  2000  TÄBY SIM    25 m     
66  211  Al-Khalili Josef  2000  TÄBY SIM  AE5700  25 m     
67  24  Tossavainen Henry  2001  SÖDERTÄLJE  AE0901  25 m     
68  51  Bladin Samuel  1999  JÄRFÄLLA S    25 m     
69  52  Kandarji Elio  1999  JÄRFÄLLA S  AN9799  25 m     
70  198  Göransson Mathias  2000  SPÅRVÄGEN  AJ0900  25 m     
71  190  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m     
72  97  Eliasson Wiliiam  1999  TYRESÖ SS  AL7999  25 m     
73  189  Hahn Victor  1999  SPÅRVÄGEN  AN0799  25 m     
74  162  Strand Erik  2000  TUREBERG    25 m     
75  111  Englund Erik R  2000  TYRESÖ SS    25 m     
76  73  Björkman Eric  1998  MÄRSTA SS    25 m     
 
Gren 3, 100m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
289  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  1:23.31   
144  Nilsson Alexandra  1998  SALTSJÖB  AJ5498  25 m  1:23.71   
298  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  1:27.30   
255  Tegnér Sofia  1998  VÄSBY SS  AI2498  25 m  1:27.88   
202  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:28.16   
58  Eriksson Emelie  1998  JÄRFÄLLA S  AN8698  25 m  1:29.39   
204  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:29.71   
87  Petersson Ida  1999  POLISEN  AG7899  25 m  1:29.93   
56  Seydan Silan  1999  JÄRFÄLLA S  AH0699  25 m  1:30.09   
10  Emmesjö Sara  1998  SÖDERTÄLJE  AD5498  25 m  1:31.00   
11  292  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  1:31.65   
12  278  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  25 m  1:32.39   
13  108  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  1:32.57   
14  57  Åström Alicia  1998  JÄRFÄLLA S  AN0898  25 m  1:32.80   
15  174  Franzén Alice  1998  SPÅRVÄGEN  AZ0898  25 m  1:32.93   
16  295  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  1:33.64   
17  200  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m  1:34.22   
18  245  Björnfot Sofia  1998  VÄSBY SS  BC6298  25 m  1:34.39   
19  177  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  1:34.47   
20  203  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  1:34.81   
21  238  Gabrielsson Cecilia  1999  VÄSBY SS  AG9899  25 m  1:35.69   
22  260  Nordling Vanessa  1998  VÄSBY SS  AI1498  25 m  1:35.81   
23  304  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  1:36.30   
24  59  Fredriksson Amanda  1998  JÄRFÄLLA S  AB1898  25 m  1:36.80   
25  240  Jeppsson Sara  1999  VÄSBY SS  AH0299  25 m  1:37.21   
26  222  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  25 m  1:37.71   
27  254  Ohlén Alma  1999  VÄSBY SS  AL5899  25 m  1:37.95   
28  241  Lantz Ellinor  1999  VÄSBY SS  AK6299  25 m  1:38.10   
29  235  Isaksson Fanny  1999  VÄSBY SS  AK8299  25 m  1:38.37   
30  247  Bjurman Ebba  1999  VÄSBY SS  AE7299  25 m  1:40.25   
31  128  Reinholdz Anna  1999  SÖDERTÖRN  AQ6499  25 m  1:40.39   
32  170  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  1:40.90   
33  239  Söderström Mimmi  2000  VÄSBY SS  AL9400  25 m  1:41.15   
34  234  Korpe Katarina  1999  VÄSBY SS  AK7299  25 m  1:41.15   
35  130  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  25 m  1:41.33   
36  40  Björkegren Sara  1998  DANDERYD    25 m  1:41.57   
37  223  Jonsson Jenny  2000  TÄBY SIM  AF6400  25 m  1:42.65   
38  252  Karlström Louise  1998  VÄSBY SS  BD9298  25 m  1:42.92   
39  173  Ingvarsson Malin  1998  SPÅRVÄGEN  AV1498  25 m  1:43.30   
40  175  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  1:43.37   
41  17  Seeliger Annika  2000  SÖDERTÄLJE  AB5601  25 m  1:43.47   
42  271  Esmaelzadeh Dersim  1999  VÄSBY SS  AN6299  25 m  1:44.50   
43  199  Hagman Carolina  1998  SPÅRVÄGEN  AV0498  25 m  1:44.94   
44  262  Salmi Alexandra  1999  VÄSBY SS  AN7299  25 m  1:45.10   
45  106  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  1:45.18   
46  41  Reuterskiöld Henny  1999  DANDERYD  BB1499  25 m  1:45.23   
47  172  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  1:45.29   
48  248  Paldanius Sofia  1998  VÄSBY SS  AP5698  25 m  1:45.75   
49  246  Bernmark Malin  1998  VÄSBY SS  AP3698  25 m  1:46.14   
50  230  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  1:47.20   
51  243  Kallvikbacka Sandra  1998  VÄSBY SS  AP4698  25 m  1:48.05   
52  145  Nilsson Sofia  2000  SALTSJÖB  AE6600  25 m  1:49.09   
53  283  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  1:49.51   
54  296  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  1:51.79   
55  201  Kla Neui Burom Injonglan  1998  SPÅRVÄGEN  BD5498  25 m  1:52.23   
56  285  Geddis Kristina  1999  SKURU IK  AW3299  25 m  1:52.66   
57  263  Romstad Hanne Melin  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  1:53.10   
58  244  Albertsson Astrid  2000  VÄSBY SS  AF5400  25 m  1:53.51   
59  257  Gustavsson Felicia  1999  VÄSBY SS  AW0699  25 m  1:53.83   
60  272  Peipurroy Meilin  2000  VÄSBY SS  AF7400  25 m  1:53.90   
61  256  Liu Elin  1999  VÄSBY SS  AU3899  25 m  1:54.48   
62  155  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  1:54.75   
63  167  Kolokythas Sofia  2000  TUREBERG  AC1600  25 m  1:56.42   
64  258  Harar Matilda  1998  VÄSBY SS  AY5298  25 m  1:58.42   
65  250  Bärnau Mathilda  2000  VÄSBY SS  AL6400  25 m  1:59.77   
66  249  Ingadottir Sunneva  1999  VÄSBY SS  AI6299  25 m  2:00.69   
67  166  Tsychkova Maria  2001  TUREBERG  AA3801  25 m  2:03.43   
68  142  Holmgren Maja  1999  SALTSJÖB  AS2899  25 m     
69  137  Forsling Ellen  1999  SALTSJÖB  AS8699  25 m     
70  143  Lagergren Alma  1999  SALTSJÖB  AB4699  25 m     
71  74  Olsson Melina  1998  MÄRSTA SS    25 m     
72  72  Wahlund Emma  1998  MÄRSTA SS  AB5298  25 m     
73  154  Nilsson Sara  2001  TUREBERG  AD9601  25 m     
74  282  Egnel Lovisa  1999  SKURU IK  AK4699  25 m     
75  149  Westh Mathilda  2000  TUREBERG  AC1201  25 m     
76  42  Bodén Vera  2000  DANDERYD    25 m     
77  96  Derwinger Julia  1998  TYRESÖ SS  AZ9698  25 m     
78  113  Stolt Victoria  2000  TYRESÖ SS  AM6400  25 m     
79  168  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m     
80  12  Haus Eline  1999  SÖDERTÄLJE  AP9699  25 m     
81  150  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m     
 
Gren 4, 100m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
284  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:10.91   
90  Walsh Killian  1998  POLISEN  ag4198  25 m  1:13.83   
160  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  1:14.90   
86  Norberg Christian  1998  POLISEN  AD6398  25 m  1:15.80   
132  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  1:17.88   
266  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  1:18.21   
Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  1:19.41   
29  Falk Martin  1999  ÄLVSJÖ AIK  AC1199  25 m  1:19.68   
22  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  25 m  1:20.40   
10  60  Kubat Alexander  1998  JÄRFÄLLA S  AJ5998  25 m  1:20.68   
11  11  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m  1:20.71   
12  277  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  1:23.56   
13  305  Ekström Jack Hyvén  1998  SKURU IK  AP1798  25 m  1:26.05   
14  63  Olsson Fredrik  1999  JÄRFÄLLA S  AI2399  25 m  1:26.36   
15  123  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  1:26.43   
16  18  Seeliger Björn  2000  SÖDERTÄLJE  AB0101  25 m  1:26.78   
17  64  Norkko August  1998  JÄRFÄLLA S  AJ2398  25 m  1:27.80   
18  131  Wikell Emil  1999  SÖDERTÖRN  AK5799  25 m  1:28.27   
19  297  Rawicki David  1999  SKURU IK  AI1999  25 m  1:28.32   
20  267  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  1:29.51   
21  226  Nöu Daniel  1999  TÄBY SIM  AE9999  25 m  1:29.82   
22  205  Mohlin Loke  1999  SPÅRVÄGEN  AG3199  25 m  1:30.32   
23  287  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  1:30.47   
24  65  Östrand Emil  1998  JÄRFÄLLA S  AB2598  25 m  1:31.48   
25  146  Olsson Joakim  1998  SALTSJÖB  AH8998  25 m  1:31.73   
26  306  Lund Alexander  1998  TYRESÖ SS  AL3198  25 m  1:32.50   
27  62  Fridsjö Viktor  1998  JÄRFÄLLA S  AO4798  25 m  1:32.89   
28  188  Voigt Fredrik  1998  SPÅRVÄGEN  AK9198  25 m  1:32.96   
29  39  Reutercrona Calle  1998  DANDERYD  AR7798  25 m  1:34.24   
30  147  Svalander William  1998  SALTSJÖB  AQ6998  25 m  1:34.91   
31  118  Carlsäter Philip  2001  SÖDERTÖRN  AC5701  25 m  1:37.29   
32  280  Cedergren Gabriel  1999  SKURU IK  AJ9199  25 m  1:37.43   
33  265  Moradi Kian  1999  VÄSBY SS  AG9399  25 m  1:38.03   
34  61  Josefsson-Rudberg William  1998  JÄRFÄLLA S  AA7998  25 m  1:38.92   
35  229  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  1:39.72   
36  127  Novevski Kristjan  1998  SÖDERTÖRN  AM0998  25 m  1:50.63   
37  109  Pantzar Sebastian  1999  TYRESÖ SS  AL1999  25 m     
 
Gren 5, 50m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
289  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  32.97   
144  Nilsson Alexandra  1998  SALTSJÖB  AJ5498  25 m  32.99   
87  Petersson Ida  1999  POLISEN  AG7899  25 m  33.53   
177  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  33.55   
Emmesjö Sara  1998  SÖDERTÄLJE  AD5498  25 m  33.88   
255  Tegnér Sofia  1998  VÄSBY SS  AI2498  25 m  35.33   
278  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  25 m  35.42   
304  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  36.01   
241  Lantz Ellinor  1999  VÄSBY SS  AK6299  25 m  36.04   
10  298  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  36.05   
11  254  Ohlén Alma  1999  VÄSBY SS  AL5899  25 m  36.39   
12  108  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  36.44   
13  15  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  25 m  36.55   
14  295  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  36.69   
15  83  Fircks Linda von  1998  POLISEN  BD8298  25 m  36.72   
16  292  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  37.05   
17  170  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  37.05   
18  175  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  37.34   
19  222  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  25 m  37.50   
20  238  Gabrielsson Cecilia  1999  VÄSBY SS  AG9899  25 m  37.53   
21  27  Ålund Alice  1998  SÖDERTÄLJE  AO1298  25 m  37.60   
22  113  Stolt Victoria  2000  TYRESÖ SS  AM6400  25 m  37.82   
23  245  Björnfot Sofia  1998  VÄSBY SS  BC6298  25 m  37.90   
24  40  Björkegren Sara  1998  DANDERYD    25 m  38.03   
25  301  Sundermeyer Olivia  1998  SKURU IK  AH0698  25 m  38.12   
26  204  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  38.14   
27  260  Nordling Vanessa  1998  VÄSBY SS  AI1498  25 m  38.16   
28  14  Jansmarker Elin  1999  SÖDERTÄLJE  AI3499  25 m  38.17   
29  203  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  38.65   
30  235  Isaksson Fanny  1999  VÄSBY SS  AK8299  25 m  39.29   
31  230  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  39.45   
32  88  Rezene Sefanit  1998  POLISEN  AX4898  25 m  39.45   
33  232  Westtorp Alexandra  1999  TÄBY SIM  AK4499  25 m  39.58   
34  72  Wahlund Emma  1998  MÄRSTA SS  AB5298  25 m  39.81   
35  240  Jeppsson Sara  1999  VÄSBY SS  AH0299  25 m  39.82   
36  84  Lundberg Hanna  1998  POLISEN  BC6898  25 m  39.91   
37  252  Karlström Louise  1998  VÄSBY SS  BD9298  25 m  39.93   
38  218  Hedmo Vera  1998  TÄBY SIM  BF3698  25 m  40.17   
39  85  Mcmahon Hanna  1998  POLISEN  BB0498  25 m  40.25   
40  36  Wongsakun Natthinan  1998  DANDERYD  BF2898  25 m  40.37   
41  239  Söderström Mimmi  2000  VÄSBY SS  AL9400  25 m  40.50   
42  106  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  40.53   
43  271  Esmaelzadeh Dersim  1999  VÄSBY SS  AN6299  25 m  40.59   
44  199  Hagman Carolina  1998  SPÅRVÄGEN  AV0498  25 m  40.64   
45  223  Jonsson Jenny  2000  TÄBY SIM  AF6400  25 m  40.78   
46  149  Westh Mathilda  2000  TUREBERG  AC1201  25 m  40.81   
47  296  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  40.87   
48  187  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  40.93   
49  41  Reuterskiöld Henny  1999  DANDERYD  BB1499  25 m  41.09   
50  49  Levander Tilde  2000  JÄRFÄLLA S  AI7600  25 m  41.13   
51  75  Alem Hermella  2000  POLISEN  AK1600  25 m  41.21   
52  81  Enström Josefin  1998  POLISEN  BC6498  25 m  41.38   
53  249  Ingadottir Sunneva  1999  VÄSBY SS  AI6299  25 m  41.53   
54  30  Hägesten Matilda  2000  ÄLVSJÖ AIK  AF1400  25 m  41.56   
55  176  Lindberg Olivia Good  1999  SPÅRVÄGEN  BA7899  25 m  41.62   
56  234  Korpe Katarina  1999  VÄSBY SS  AK7299  25 m  41.87   
57  80  Doland Veronica  1998  POLISEN  AP1698  25 m  42.07   
58  228  Sandholm Malin  1998  TÄBY SIM  AY0898  25 m  42.09   
59  243  Kallvikbacka Sandra  1998  VÄSBY SS  AP4698  25 m  42.13   
60  173  Ingvarsson Malin  1998  SPÅRVÄGEN  AV1498  25 m  42.19   
61  285  Geddis Kristina  1999  SKURU IK  AW3299  25 m  42.30   
62  107  Onegård Elisa  1999  TYRESÖ SS  AW5299  25 m  42.41   
63  212  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  42.49   
64  110  Poutos Dimi  1999  TYRESÖ SS  AU9499  25 m  42.60   
65  172  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  42.76   
66  119  Eriksson Elin  1998  SÖDERTÖRN  AX2898  25 m  43.16   
67  155  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  43.20   
68  23  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  25 m  43.52   
69  184  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  25 m  43.59   
70  263  Romstad Hanne Melin  1999  VÄSBY SS  AK2499  50 m  43.59   
71  283  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  43.63   
72  89  Tronders Klaralinnea  1998  POLISEN    25 m  43.64   
73  272  Peipurroy Meilin  2000  VÄSBY SS  AF7400  25 m  43.66   
74  201  Kla Neui Burom Injonglan  1998  SPÅRVÄGEN  BD5498  25 m  43.67   
75  168  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  43.76   
76  224  Kruthammar Fanny  1999  TÄBY SIM  BB5299  25 m  43.81   
77  221  Jansson Kajsa  2000  TÄBY SIM  AH0800  25 m  43.87   
78  17  Seeliger Annika  2000  SÖDERTÄLJE  AB5601  25 m  44.16   
79  122  Johansson Linnea  1999  SÖDERTÖRN  AQ4499  25 m  44.28   
80  114  Westerlund Jessica  1998  TYRESÖ SS  BD3298  25 m  44.29   
81  32  Månsson Matilda  1999  ÄLVSJÖ AIK  AY6699  25 m  44.35   
82  142  Holmgren Maja  1999  SALTSJÖB  AS2899  25 m  44.52   
83  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  25 m  44.61   
84  137  Forsling Ellen  1999  SALTSJÖB  AS8699  25 m  44.82   
85  48  Eklund Cornelia  2000  JÄRFÄLLA S  AC1800  25 m  44.86   
86  244  Albertsson Astrid  2000  VÄSBY SS  AF5400  25 m  44.99   
87  282  Egnel Lovisa  1999  SKURU IK  AK4699  25 m  45.32   
88  303  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK    25 m  45.36   
89  251  Sonono Maryam  1999  VÄSBY SS  AY5299  25 m  45.61   
90  19  Sehmi Josefin  1999  SÖDERTÄLJE  AR9899  25 m  45.61   
91  216  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  45.65   
92  167  Kolokythas Sofia  2000  TUREBERG  AC1600  25 m  45.94   
93  300  Sedigh Lova  1999  SKURU IK    25 m  45.99   
94  182  Olthoff Ellen  1999  SPÅRVÄGEN  BA9899  25 m  46.15   
95  45  Steen Ebba  1999  JÄRFÄLLA S    25 m  46.26   
96  302  Widén Clara  2000  SKURU IK    25 m  46.40   
97  274  Johansson Moa  1999  VÄSBY SS    25 m  46.55   
98  35  Öhlen Felicia  1998  ÄLVSJÖ AIK  BA7898  25 m  46.61   
99  213  Ehrngren Isabelle  1999  TÄBY SIM    25 m  46.66   
100  12  Haus Eline  1999  SÖDERTÄLJE  AP9699  25 m  46.74   
101  275  Wahlund Jennifer Backhoff  1999  VÄSBY SS  AU9699  25 m  46.80   
102  183  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  46.83   
103  43  Ahnfelt Elin  2000  DANDERYD  AR2600  25 m  46.86   
104  185  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  47.16   
105  257  Gustavsson Felicia  1999  VÄSBY SS  AW0699  25 m  47.23   
106  281  Duzmann Miranda  1998  SKURU IK  AZ9898  25 m  47.29   
107  145  Nilsson Sofia  2000  SALTSJÖB  AE6600  25 m  47.32   
108  169  Eriksson Linnea  1998  SPÅRVÄGEN  BF1698  25 m  47.43   
109  258  Harar Matilda  1998  VÄSBY SS  AY5298  25 m  47.52   
110  186  Bergsten Johanna  1998  SPÅRVÄGEN  BF9498  25 m  47.82   
111  141  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  48.01   
112  166  Tsychkova Maria  2001  TUREBERG  AA3801  25 m  48.05   
113  153  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  48.22   
114  104  Lindgren Milotte  1998  TYRESÖ SS  BC4298  25 m  49.01   
115  250  Bärnau Mathilda  2000  VÄSBY SS  AL6400  25 m  49.04   
116  134  Andreasen Julia  2000  SALTSJÖB  AO4800  25 m  49.13   
117  256  Liu Elin  1999  VÄSBY SS  AU3899  25 m  49.16   
118  47  Vegholm Moa  2000  JÄRFÄLLA S  AR4600  25 m  49.25   
119  76  Andrasic Izabella  1998  POLISEN  BE7698  25 m  49.33   
120  34  Wettergren Hedda  1999  ÄLVSJÖ AIK  AS6899  25 m  49.51   
121  46  Södersten Elin  2000  JÄRFÄLLA S  AI5800  25 m  49.54   
122  180  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  49.54   
123  158  Azam Emilia  2000  TUREBERG  AJ2600  25 m  49.61   
124  100  Grimborg Hanna  1999  TYRESÖ SS  BB9499  25 m  49.66   
125  242  Andersson Tova  2001  VÄSBY SS  AH8201  25 m  49.83   
126  66  Englund Felicia  1998  MÄRSTA SS  BE2498  25 m  50.54   
127  152  Hammoud Linn  2001  TUREBERG  AD0801  25 m  50.67   
128  28  Billgren Maja  2000  ÄLVSJÖ AIK  AK4200  25 m  50.77   
129  259  Sundheden Maja  2000  VÄSBY SS  AQ2800  25 m  51.65   
130  261  Ebrahimi Tara  2000  VÄSBY SS  AO4600  25 m  51.74   
131  273  Berg Nora  2000  VÄSBY SS    25 m  53.34   
132  157  Blom Clara  2001  TUREBERG  AE8801  25 m  54.62   
133  120  Hagström Jessica  1999  SÖDERTÖRN  AQ3499  25 m  54.72   
134  299  Reichuber Emma  2000  SKURU IK  AL6800  25 m  58.07   
135  156  Österling Rebecka  2000  TUREBERG  AJ3600  25 m  58.25   
136  136  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  58.29   
137  154  Nilsson Sara  2001  TUREBERG  AD9601  25 m  58.42   
138  279  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  25 m  59.09   
139  139  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:02.54   
140  Breisch Ebba  2001  SÖDERTÄLJE  AJ0201  25 m  1:02.96   
141  148  Danielsson Tilde  2000  TUREBERG  AR4400  25 m  1:04.58   
142  151  Bark Maja  2001  TUREBERG  AE9801  25 m  1:05.12   
143  143  Lagergren Alma  1999  SALTSJÖB  AB4699  25 m  1:21.60   
144  38  Casserfelt Alice  2000  DANDERYD    25 m     
145  70  Sjölander Nathalie  1998  MÄRSTA SS    25 m     
146  181  Rosenberg Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB1299  25 m     
147  135  Rietz Thea Boij Du  2002  SALTSJÖB    25 m     
148  68  Jutwreten Nathalie Niby  2000  MÄRSTA SS  AK7200  25 m     
149  37  Lampel Pia  1998  DANDERYD  BF1898  25 m     
150  178  Pernkrans Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB0299  25 m     
151  42  Bodén Vera  2000  DANDERYD    25 m     
152  Bruun Felicia  2000  SÖDERTÄLJE  AR9200  25 m     
153  21  Strand Smilla  2001  SÖDERTÄLJE  AJ2201  25 m     
 
Gren 6, 50m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
284  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  35.21   
91  Wilkman Dennis  1998  POLISEN  AE6198  25 m  37.11   
293  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  38.02   
86  Norberg Christian  1998  POLISEN  AD6398  25 m  38.45   
132  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  39.66   
60  Kubat Alexander  1998  JÄRFÄLLA S  AJ5998  25 m  39.69   
29  Falk Martin  1999  ÄLVSJÖ AIK  AC1199  25 m  40.21   
Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  40.58   
63  Olsson Fredrik  1999  JÄRFÄLLA S  AI2399  25 m  41.64   
10  90  Walsh Killian  1998  POLISEN  ag4198  25 m  42.32   
11  270  Kellokoski Morris  1998  VÄSBY SS  AJ3998  25 m  42.60   
12  160  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  44.86   
13  64  Norkko August  1998  JÄRFÄLLA S  AJ2398  25 m  45.14   
14  82  Ericsson Philip  1998  POLISEN  AI7998  25 m  45.38   
15  233  Zarrabi Mattin  1998  TÄBY SIM  AJ9998  25 m  46.29   
16  92  Eriksson Niclas  1998  POLISEN  AL2398  25 m  46.51   
17  98  Engstrand Martin  1999  TYRESÖ SS  AJ5199  25 m  48.98   
18  267  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  49.38   
19  306  Lund Alexander  1998  TYRESÖ SS  AL3198  25 m  49.54   
20  229  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  49.56   
21  297  Rawicki David  1999  SKURU IK  AI1999  25 m  51.50   
22  65  Östrand Emil  1998  JÄRFÄLLA S  AB2598  25 m  51.54   
23  61  Josefsson-Rudberg William  1998  JÄRFÄLLA S  AA7998  25 m  51.69   
24  264  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS  AK2999  25 m  51.69   
25  196  Peschel Alex  1998  SPÅRVÄGEN  AM5398  25 m  55.36   
26  77  Araya Adel  1998  POLISEN  AL5998  25 m  55.78   
27  280  Cedergren Gabriel  1999  SKURU IK  AJ9199  25 m  56.38   
28  62  Fridsjö Viktor  1998  JÄRFÄLLA S  AO4798  25 m  59.80   
29  140  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m     
30  133  Altman Elliot  2002  SALTSJÖB  AA2902  25 m     
31  109  Pantzar Sebastian  1999  TYRESÖ SS  AL1999  25 m     
 
Gren 7, 50m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
289  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  36.79   
298  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  39.53   
292  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  40.16   
144  Nilsson Alexandra  1998  SALTSJÖB  AJ5498  25 m  40.82   
255  Tegnér Sofia  1998  VÄSBY SS  AI2498  25 m  41.23   
56  Seydan Silan  1999  JÄRFÄLLA S  AH0699  25 m  41.31   
57  Åström Alicia  1998  JÄRFÄLLA S  AN0898  25 m  41.86   
202  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  41.87   
58  Eriksson Emelie  1998  JÄRFÄLLA S  AN8698  25 m  41.95   
10  128  Reinholdz Anna  1999  SÖDERTÖRN  AQ6499  25 m  42.02   
11  175  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  42.46   
12  200  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m  42.52   
13  155  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  42.87   
14  295  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  42.95   
15  245  Björnfot Sofia  1998  VÄSBY SS  BC6298  25 m  43.14   
16  304  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  43.63   
17  278  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  25 m  43.69   
18  170  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  43.82   
19  260  Nordling Vanessa  1998  VÄSBY SS  AI1498  25 m  44.09   
20  203  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  44.10   
21  83  Fircks Linda von  1998  POLISEN  BD8298  25 m  44.51   
22  187  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  44.77   
23  241  Lantz Ellinor  1999  VÄSBY SS  AK6299  25 m  44.89   
24  185  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  44.93   
25  235  Isaksson Fanny  1999  VÄSBY SS  AK8299  25 m  45.00   
26  254  Ohlén Alma  1999  VÄSBY SS  AL5899  25 m  45.13   
27  106  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  45.36   
28  247  Bjurman Ebba  1999  VÄSBY SS  AE7299  25 m  45.41   
29  85  Mcmahon Hanna  1998  POLISEN  BB0498  25 m  45.52   
30  84  Lundberg Hanna  1998  POLISEN  BC6898  25 m  45.58   
31  199  Hagman Carolina  1998  SPÅRVÄGEN  AV0498  25 m  45.74   
32  230  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  45.83   
33  72  Wahlund Emma  1998  MÄRSTA SS  AB5298  25 m  45.90   
34  59  Fredriksson Amanda  1998  JÄRFÄLLA S  AB1898  25 m  45.96   
35  172  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  46.07   
36  107  Onegård Elisa  1999  TYRESÖ SS  AW5299  25 m  46.27   
37  232  Westtorp Alexandra  1999  TÄBY SIM  AK4499  25 m  46.32   
38  262  Salmi Alexandra  1999  VÄSBY SS  AN7299  25 m  46.85   
39  240  Jeppsson Sara  1999  VÄSBY SS  AH0299  25 m  47.09   
40  246  Bernmark Malin  1998  VÄSBY SS  AP3698  25 m  47.30   
41  27  Ålund Alice  1998  SÖDERTÄLJE  AO1298  25 m  47.71   
42  80  Doland Veronica  1998  POLISEN  AP1698  25 m  47.99   
43  142  Holmgren Maja  1999  SALTSJÖB  AS2899  25 m  48.09   
44  271  Esmaelzadeh Dersim  1999  VÄSBY SS  AN6299  25 m  48.15   
45  212  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  48.37   
46  173  Ingvarsson Malin  1998  SPÅRVÄGEN  AV1498  25 m  48.41   
47  30  Hägesten Matilda  2000  ÄLVSJÖ AIK  AF1400  25 m  48.44   
48  234  Korpe Katarina  1999  VÄSBY SS  AK7299  25 m  48.52   
49  184  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  25 m  48.65   
50  248  Paldanius Sofia  1998  VÄSBY SS  AP5698  25 m  48.88   
51  23  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  25 m  48.92   
52  168  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  48.99   
53  166  Tsychkova Maria  2001  TUREBERG  AA3801  25 m  49.38   
54  186  Bergsten Johanna  1998  SPÅRVÄGEN  BF9498  25 m  49.58   
55  182  Olthoff Ellen  1999  SPÅRVÄGEN  BA9899  25 m  49.61   
56  75  Alem Hermella  2000  POLISEN  AK1600  25 m  49.81   
57  283  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  49.82   
58  88  Rezene Sefanit  1998  POLISEN  AX4898  25 m  49.85   
59  239  Söderström Mimmi  2000  VÄSBY SS  AL9400  25 m  49.93   
60  45  Steen Ebba  1999  JÄRFÄLLA S    25 m  50.05   
61  218  Hedmo Vera  1998  TÄBY SIM  BF3698  25 m  50.38   
62  285  Geddis Kristina  1999  SKURU IK  AW3299  25 m  50.44   
63  17  Seeliger Annika  2000  SÖDERTÄLJE  AB5601  25 m  50.64   
64  302  Widén Clara  2000  SKURU IK    25 m  50.69   
65  48  Eklund Cornelia  2000  JÄRFÄLLA S  AC1800  25 m  50.73   
66  32  Månsson Matilda  1999  ÄLVSJÖ AIK  AY6699  25 m  50.75   
67  74  Olsson Melina  1998  MÄRSTA SS    25 m  50.94   
68  49  Levander Tilde  2000  JÄRFÄLLA S  AI7600  25 m  50.97   
69  89  Tronders Klaralinnea  1998  POLISEN    25 m  51.00   
70  43  Ahnfelt Elin  2000  DANDERYD  AR2600  25 m  51.08   
71  249  Ingadottir Sunneva  1999  VÄSBY SS  AI6299  25 m  51.22   
72  153  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  51.22   
73  141  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  51.31   
74  296  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  51.33   
75  251  Sonono Maryam  1999  VÄSBY SS  AY5299  25 m  51.36   
76  183  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  51.41   
77  244  Albertsson Astrid  2000  VÄSBY SS  AF5400  25 m  51.42   
78  282  Egnel Lovisa  1999  SKURU IK  AK4699  25 m  51.47   
79  228  Sandholm Malin  1998  TÄBY SIM  AY0898  25 m  51.61   
80  256  Liu Elin  1999  VÄSBY SS  AU3899  25 m  51.86   
81  275  Wahlund Jennifer Backhoff  1999  VÄSBY SS  AU9699  25 m  51.93   
82  169  Eriksson Linnea  1998  SPÅRVÄGEN  BF1698  25 m  51.95   
83  243  Kallvikbacka Sandra  1998  VÄSBY SS  AP4698  25 m  52.68   
84  28  Billgren Maja  2000  ÄLVSJÖ AIK  AK4200  25 m  52.77   
85  281  Duzmann Miranda  1998  SKURU IK  AZ9898  25 m  52.98   
86  134  Andreasen Julia  2000  SALTSJÖB  AO4800  25 m  53.06   
87  181  Rosenberg Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB1299  25 m  53.44   
88  145  Nilsson Sofia  2000  SALTSJÖB  AE6600  25 m  53.64   
89  201  Kla Neui Burom Injonglan  1998  SPÅRVÄGEN  BD5498  25 m  53.90   
90  274  Johansson Moa  1999  VÄSBY SS    25 m  53.93   
91  303  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK    25 m  53.99   
92  46  Södersten Elin  2000  JÄRFÄLLA S  AI5800  25 m  54.72   
93  258  Harar Matilda  1998  VÄSBY SS  AY5298  25 m  55.07   
94  12  Haus Eline  1999  SÖDERTÄLJE  AP9699  25 m  55.62   
95  47  Vegholm Moa  2000  JÄRFÄLLA S  AR4600  25 m  55.64   
96  35  Öhlen Felicia  1998  ÄLVSJÖ AIK  BA7898  25 m  55.71   
97  242  Andersson Tova  2001  VÄSBY SS  AH8201  25 m  56.25   
98  257  Gustavsson Felicia  1999  VÄSBY SS  AW0699  25 m  56.60   
99  261  Ebrahimi Tara  2000  VÄSBY SS  AO4600  25 m  56.81   
100  76  Andrasic Izabella  1998  POLISEN  BE7698  25 m  56.91   
101  122  Johansson Linnea  1999  SÖDERTÖRN  AQ4499  25 m  57.61   
102  34  Wettergren Hedda  1999  ÄLVSJÖ AIK  AS6899  25 m  58.89   
103  299  Reichuber Emma  2000  SKURU IK  AL6800  25 m  59.36   
104  139  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  59.39   
105  66  Englund Felicia  1998  MÄRSTA SS  BE2498  25 m  59.45   
106  38  Casserfelt Alice  2000  DANDERYD    25 m  1:00.73   
107  154  Nilsson Sara  2001  TUREBERG  AD9601  25 m  1:01.28   
108  120  Hagström Jessica  1999  SÖDERTÖRN  AQ3499  25 m  1:04.68   
109  152  Hammoud Linn  2001  TUREBERG  AD0801  25 m  1:06.33   
110  136  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  1:10.56   
111  42  Bodén Vera  2000  DANDERYD    25 m     
112  71  Strandberg Jennifer  2000  MÄRSTA SS  AO3600  25 m     
113  135  Rietz Thea Boij Du  2002  SALTSJÖB    25 m     
114  21  Strand Smilla  2001  SÖDERTÄLJE  AJ2201  25 m     
115  221  Jansson Kajsa  2000  TÄBY SIM  AH0800  25 m     
116  180  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m     
117  177  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m     
118  70  Sjölander Nathalie  1998  MÄRSTA SS    25 m     
119  114  Westerlund Jessica  1998  TYRESÖ SS  BD3298  25 m     
120  176  Lindberg Olivia Good  1999  SPÅRVÄGEN  BA7899  25 m     
121  113  Stolt Victoria  2000  TYRESÖ SS  AM6400  25 m     
122  178  Pernkrans Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB0299  25 m     
123  143  Lagergren Alma  1999  SALTSJÖB  AB4699  25 m     
124  148  Danielsson Tilde  2000  TUREBERG  AR4400  25 m     
125  Bruun Felicia  2000  SÖDERTÄLJE  AR9200  25 m     
126  104  Lindgren Milotte  1998  TYRESÖ SS  BC4298  25 m     
127  67  Naglitsch Sara  1999  MÄRSTA SS    25 m     
 
Gren 8, 50m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
284  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  41.95   
11  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m  43.55   
91  Wilkman Dennis  1998  POLISEN  AE6198  25 m  43.90   
266  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  44.18   
160  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  44.33   
293  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  44.63   
22  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  25 m  46.71   
270  Kellokoski Morris  1998  VÄSBY SS  AJ3998  25 m  48.42   
306  Lund Alexander  1998  TYRESÖ SS  AL3198  25 m  48.91   
10  147  Svalander William  1998  SALTSJÖB  AQ6998  25 m  49.00   
11  95  Carlsson Anton  1998  TYRESÖ SS  AO3798  25 m  49.66   
12  77  Araya Adel  1998  POLISEN  AL5998  25 m  50.00   
13  146  Olsson Joakim  1998  SALTSJÖB  AH8998  25 m  50.35   
14  92  Eriksson Niclas  1998  POLISEN  AL2398  25 m  50.61   
15  268  Frylmark Karl  1999  VÄSBY SS  AK6599  25 m  50.67   
16  226  Nöu Daniel  1999  TÄBY SIM  AE9999  25 m  51.12   
17  55  Talback Samuel  2000  JÄRFÄLLA S  AB8500  25 m  51.26   
18  194  Ahlström Daniel Sjöblom  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  51.42   
19  25  Welin-Berger Philip  1999  SÖDERTÄLJE  AF3199  25 m  51.49   
20  82  Ericsson Philip  1998  POLISEN  AI7998  25 m  51.56   
21  227  Sande Erik Olsson  1999  TÄBY SIM  AE8999  25 m  51.62   
22  98  Engstrand Martin  1999  TYRESÖ SS  AJ5199  25 m  51.74   
23  205  Mohlin Loke  1999  SPÅRVÄGEN  AG3199  25 m  51.96   
24  44  Turner Jack  1998  DANDERYD    25 m  52.15   
25  287  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  53.05   
26  50  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  25 m  53.07   
27  265  Moradi Kian  1999  VÄSBY SS  AG9399  25 m  53.46   
28  196  Peschel Alex  1998  SPÅRVÄGEN  AM5398  25 m  53.59   
29  264  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS  AK2999  25 m  53.64   
30  231  Ullerstam Simon  1999  TÄBY SIM  AN6799  25 m  53.93   
31  159  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  54.21   
32  280  Cedergren Gabriel  1999  SKURU IK  AJ9199  25 m  54.48   
33  211  Al-Khalili Josef  2000  TÄBY SIM  AE5700  25 m  54.52   
34  220  Holmerin Sebastian  1998  TÄBY SIM  AJ4998  25 m  54.56   
35  267  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  54.63   
36  105  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  55.11   
37  214  Eriksson Oscar  1998  TÄBY SIM  AO3198  25 m  55.16   
38  123  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  56.12   
39  54  Karlsson David  1999  JÄRFÄLLA S  AK1199  25 m  56.38   
40  116  Tornqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  56.40   
41  288  Hadzialic Dennis  2000  SKURU IK  AG2900  25 m  56.47   
42  291  Hägg Hans  1998  SKURU IK  AO9798  25 m  57.18   
43  286  Gunnarsson Jonathan  1998  SKURU IK  AP9998  25 m  57.71   
44  51  Bladin Samuel  1999  JÄRFÄLLA S    25 m  58.46   
45  Erovic David  2001  SÖDERTÄLJE  AE9701  25 m  58.63   
46  269  Åberg Lukas  1998  VÄSBY SS  AM3998  25 m  58.82   
47  276  Brandt Simon  2000  VÄSBY SS  AJ4700  25 m  59.11   
48  99  Flores Johan  1999  TYRESÖ SS  AJ6199  25 m  59.35   
49  127  Novevski Kristjan  1998  SÖDERTÖRN  AM0998  25 m  59.42   
50  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m  59.67   
51  163  Westberg Lucas  2001  TUREBERG  AA9501  25 m  59.92   
52  20  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  1:00.90   
53  53  Malke Mohnir Malmborg  1999  JÄRFÄLLA S  AI9799  25 m  1:04.32   
54  161  Källström Ivar  2001  TUREBERG  AC8701  25 m  1:05.22   
55  13  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  1:05.40   
56  165  Huang Fredrik  2000  TUREBERG  AH5100  25 m  1:15.34   
57  24  Tossavainen Henry  2001  SÖDERTÄLJE  AE0901  25 m     
58  52  Kandarji Elio  1999  JÄRFÄLLA S  AN9799  25 m     
59  10  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m     
60  69  Ramberg Niklas  1999  MÄRSTA SS    25 m     
61  73  Björkman Eric  1998  MÄRSTA SS    25 m     
62  138  Gipperth Elias  2000  SALTSJÖB  AF9900  25 m     
63  97  Eliasson Wiliiam  1999  TYRESÖ SS  AL7999  25 m     
64  112  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m     
65  133  Altman Elliot  2002  SALTSJÖB  AA2902  25 m     
66  195  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m     
67  189  Hahn Victor  1999  SPÅRVÄGEN  AN0799  25 m     
68  193  Nyström Markus  2001  SPÅRVÄGEN  AE4701  25 m     
69  198  Göransson Mathias  2000  SPÅRVÄGEN  AJ0900  25 m     
70  190  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m     
71  191  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m     
72  217  Hansson Gabriel  2000  TÄBY SIM  AE8700  25 m     
73  111  Englund Erik R  2000  TYRESÖ SS    25 m     
 
Gren 9, 100m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Eriksson Emelie  1998  JÄRFÄLLA S  AN8698  25 m  1:13.64   
56  Seydan Silan  1999  JÄRFÄLLA S  AH0699  25 m  1:13.78   
144  Nilsson Alexandra  1998  SALTSJÖB  AJ5498  25 m  1:15.23   
289  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  1:15.96   
87  Petersson Ida  1999  POLISEN  AG7899  25 m  1:16.55   
245  Björnfot Sofia  1998  VÄSBY SS  BC6298  25 m  1:18.99   
304  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  1:20.19   
202  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:20.65   
174  Franzén Alice  1998  SPÅRVÄGEN  AZ0898  25 m  1:20.86   
10  241  Lantz Ellinor  1999  VÄSBY SS  AK6299  25 m  1:22.10   
11  295  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  1:22.21   
12  298  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  1:23.03   
13  Emmesjö Sara  1998  SÖDERTÄLJE  AD5498  25 m  1:23.78   
14  40  Björkegren Sara  1998  DANDERYD    25 m  1:24.12   
15  200  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m  1:24.33   
16  203  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  1:24.57   
17  204  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:24.92   
18  96  Derwinger Julia  1998  TYRESÖ SS  AZ9698  25 m  1:25.64   
19  59  Fredriksson Amanda  1998  JÄRFÄLLA S  AB1898  25 m  1:25.95   
20  27  Ålund Alice  1998  SÖDERTÄLJE  AO1298  25 m  1:26.47   
21  57  Åström Alicia  1998  JÄRFÄLLA S  AN0898  25 m  1:26.70   
22  187  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  1:27.67   
23  130  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  25 m  1:27.75   
24  247  Bjurman Ebba  1999  VÄSBY SS  AE7299  25 m  1:29.62   
25  238  Gabrielsson Cecilia  1999  VÄSBY SS  AG9899  25 m  1:30.08   
26  248  Paldanius Sofia  1998  VÄSBY SS  AP5698  25 m  1:30.09   
27  262  Salmi Alexandra  1999  VÄSBY SS  AN7299  25 m  1:30.84   
28  41  Reuterskiöld Henny  1999  DANDERYD  BB1499  25 m  1:31.49   
29  119  Eriksson Elin  1998  SÖDERTÖRN  AX2898  25 m  1:32.58   
30  128  Reinholdz Anna  1999  SÖDERTÖRN  AQ6499  25 m  1:34.18   
31  15  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  25 m  1:34.19   
32  246  Bernmark Malin  1998  VÄSBY SS  AP3698  25 m  1:36.92   
33  243  Kallvikbacka Sandra  1998  VÄSBY SS  AP4698  25 m  1:38.37   
34  296  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  1:38.77   
35  149  Westh Mathilda  2000  TUREBERG  AC1201  25 m  1:39.50   
36  14  Jansmarker Elin  1999  SÖDERTÄLJE  AI3499  25 m  1:39.99   
37  275  Wahlund Jennifer Backhoff  1999  VÄSBY SS  AU9699  25 m  1:44.65   
38  272  Peipurroy Meilin  2000  VÄSBY SS  AF7400  25 m  1:51.59   
39  251  Sonono Maryam  1999  VÄSBY SS  AY5299  25 m  1:53.74   
40  250  Bärnau Mathilda  2000  VÄSBY SS  AL6400  25 m  1:56.12   
41  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  25 m  2:07.38   
42  141  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m     
43  225  Kuhry Zhanna  1998  TÄBY SIM  BF4698  25 m     
44  145  Nilsson Sofia  2000  SALTSJÖB  AE6600  25 m     
45  150  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m     
46  43  Ahnfelt Elin  2000  DANDERYD  AR2600  25 m     
47  19  Sehmi Josefin  1999  SÖDERTÄLJE  AR9899  25 m     
48  136  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m     
 
Gren 10, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
284  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:19.23   
91  Wilkman Dennis  1998  POLISEN  AE6198  25 m  1:25.42   
160  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  1:26.12   
90  Walsh Killian  1998  POLISEN  ag4198  25 m  1:27.36   
266  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  1:28.39   
86  Norberg Christian  1998  POLISEN  AD6398  25 m  1:28.96   
29  Falk Martin  1999  ÄLVSJÖ AIK  AC1199  25 m  1:30.83   
60  Kubat Alexander  1998  JÄRFÄLLA S  AJ5998  25 m  1:31.15   
270  Kellokoski Morris  1998  VÄSBY SS  AJ3998  25 m  1:34.75   
10  63  Olsson Fredrik  1999  JÄRFÄLLA S  AI2399  25 m  1:35.05   
11  65  Östrand Emil  1998  JÄRFÄLLA S  AB2598  25 m  1:37.94   
12  233  Zarrabi Mattin  1998  TÄBY SIM  AJ9998  25 m  1:39.49   
13  64  Norkko August  1998  JÄRFÄLLA S  AJ2398  25 m  1:39.85   
14  280  Cedergren Gabriel  1999  SKURU IK  AJ9199  25 m  1:41.09   
15  297  Rawicki David  1999  SKURU IK  AI1999  25 m  1:41.09   
16  287  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  1:42.05   
17  267  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  1:43.29   
18  61  Josefsson-Rudberg William  1998  JÄRFÄLLA S  AA7998  25 m  1:43.82   
19  62  Fridsjö Viktor  1998  JÄRFÄLLA S  AO4798  25 m  1:45.90   
20  98  Engstrand Martin  1999  TYRESÖ SS  AJ5199  25 m  1:46.21   
21  268  Frylmark Karl  1999  VÄSBY SS  AK6599  25 m  1:47.43   
22  305  Ekström Jack Hyvén  1998  SKURU IK  AP1798  25 m  1:48.42   
23  126  Marijanovic Anton  2000  SÖDERTÖRN  AG0100  25 m  1:50.36   
24  288  Hadzialic Dennis  2000  SKURU IK  AG2900  25 m  1:54.25   
25  159  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  1:59.89   
26  269  Åberg Lukas  1998  VÄSBY SS  AM3998  25 m  2:06.44   
27  163  Westberg Lucas  2001  TUREBERG  AA9501  25 m  2:07.65   
28  196  Peschel Alex  1998  SPÅRVÄGEN  AM5398  25 m     
29  188  Voigt Fredrik  1998  SPÅRVÄGEN  AK9198  25 m     
30  205  Mohlin Loke  1999  SPÅRVÄGEN  AG3199  25 m     
31  112  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m     
 
Gren 11, 50m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
298  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  37.39   
200  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m  38.62   
289  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  38.84   
202  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  39.12   
278  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  25 m  39.20   
83  Fircks Linda von  1998  POLISEN  BD8298  25 m  39.59   
204  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  40.40   
144  Nilsson Alexandra  1998  SALTSJÖB  AJ5498  25 m  40.82   
108  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  41.50   
10  177  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  41.63   
11  295  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  41.89   
12  292  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  41.95   
13  84  Lundberg Hanna  1998  POLISEN  BC6898  25 m  43.88   
14  235  Isaksson Fanny  1999  VÄSBY SS  AK8299  25 m  44.08   
15  252  Karlström Louise  1998  VÄSBY SS  BD9298  25 m  44.17   
16  225  Kuhry Zhanna  1998  TÄBY SIM  BF4698  25 m  45.70   
17  304  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  47.20   
18  168  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  47.69   
19  80  Doland Veronica  1998  POLISEN  AP1698  25 m  47.92   
20  271  Esmaelzadeh Dersim  1999  VÄSBY SS  AN6299  25 m  48.20   
21  175  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  49.75   
22  88  Rezene Sefanit  1998  POLISEN  AX4898  25 m  50.19   
23  263  Romstad Hanne Melin  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  51.14   
24  75  Alem Hermella  2000  POLISEN  AK1600  25 m  51.63   
25  173  Ingvarsson Malin  1998  SPÅRVÄGEN  AV1498  25 m  51.70   
26  172  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  52.78   
27  81  Enström Josefin  1998  POLISEN  BC6498  25 m  53.12   
28  199  Hagman Carolina  1998  SPÅRVÄGEN  AV0498  25 m  53.59   
29  272  Peipurroy Meilin  2000  VÄSBY SS  AF7400  25 m  55.92   
30  275  Wahlund Jennifer Backhoff  1999  VÄSBY SS  AU9699  25 m  57.22   
31  85  Mcmahon Hanna  1998  POLISEN  BB0498  25 m  57.63   
32  243  Kallvikbacka Sandra  1998  VÄSBY SS  AP4698  25 m  58.10   
33  201  Kla Neui Burom Injonglan  1998  SPÅRVÄGEN  BD5498  25 m  1:01.49   
34  36  Wongsakun Natthinan  1998  DANDERYD  BF2898  25 m     
35  170  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m     
36  106  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m     
37  113  Stolt Victoria  2000  TYRESÖ SS  AM6400  25 m     
38  150  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m     
 
Gren 12, 50m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
293  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  31.16   
284  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  31.81   
90  Walsh Killian  1998  POLISEN  ag4198  25 m  33.03   
Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  33.04   
132  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  33.13   
91  Wilkman Dennis  1998  POLISEN  AE6198  25 m  33.58   
18  Seeliger Björn  2000  SÖDERTÄLJE  AB0101  25 m  33.68   
160  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  34.06   
22  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  25 m  34.54   
10  86  Norberg Christian  1998  POLISEN  AD6398  25 m  35.06   
11  11  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m  35.20   
12  277  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  35.90   
13  50  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  25 m  36.41   
14  109  Pantzar Sebastian  1999  TYRESÖ SS  AL1999  25 m  36.43   
15  92  Eriksson Niclas  1998  POLISEN  AL2398  25 m  36.98   
16  147  Svalander William  1998  SALTSJÖB  AQ6998  25 m  37.12   
17  297  Rawicki David  1999  SKURU IK  AI1999  25 m  37.30   
18  305  Ekström Jack Hyvén  1998  SKURU IK  AP1798  25 m  37.30   
19  267  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  37.52   
20  233  Zarrabi Mattin  1998  TÄBY SIM  AJ9998  25 m  37.68   
21  287  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  38.12   
22  131  Wikell Emil  1999  SÖDERTÖRN  AK5799  25 m  38.27   
23  95  Carlsson Anton  1998  TYRESÖ SS  AO3798  25 m  38.60   
24  227  Sande Erik Olsson  1999  TÄBY SIM  AE8999  25 m  38.72   
25  82  Ericsson Philip  1998  POLISEN  AI7998  25 m  38.73   
26  280  Cedergren Gabriel  1999  SKURU IK  AJ9199  25 m  39.11   
27  214  Eriksson Oscar  1998  TÄBY SIM  AO3198  25 m  39.72   
28  39  Reutercrona Calle  1998  DANDERYD  AR7798  25 m  39.80   
29  146  Olsson Joakim  1998  SALTSJÖB  AH8998  25 m  39.82   
30  123  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  39.84   
31  55  Talback Samuel  2000  JÄRFÄLLA S  AB8500  25 m  40.28   
32  118  Carlsäter Philip  2001  SÖDERTÖRN  AC5701  25 m  40.33   
33  54  Karlsson David  1999  JÄRFÄLLA S  AK1199  25 m  40.51   
34  211  Al-Khalili Josef  2000  TÄBY SIM  AE5700  25 m  40.64   
35  268  Frylmark Karl  1999  VÄSBY SS  AK6599  25 m  40.80   
36  77  Araya Adel  1998  POLISEN  AL5998  25 m  40.81   
37  220  Holmerin Sebastian  1998  TÄBY SIM  AJ4998  25 m  40.90   
38  196  Peschel Alex  1998  SPÅRVÄGEN  AM5398  25 m  41.30   
39  126  Marijanovic Anton  2000  SÖDERTÖRN  AG0100  25 m  41.71   
40  97  Eliasson Wiliiam  1999  TYRESÖ SS  AL7999  25 m  41.97   
41  265  Moradi Kian  1999  VÄSBY SS  AG9399  25 m  42.04   
42  194  Ahlström Daniel Sjöblom  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  42.27   
43  290  Huxtable Toby  1999  SKURU IK  AK4799  25 m  42.47   
44  98  Engstrand Martin  1999  TYRESÖ SS  AJ5199  25 m  42.70   
45  112  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m  42.72   
46  25  Welin-Berger Philip  1999  SÖDERTÄLJE  AF3199  25 m  42.94   
47  44  Turner Jack  1998  DANDERYD    25 m  43.31   
48  288  Hadzialic Dennis  2000  SKURU IK  AG2900  25 m  43.35   
49  99  Flores Johan  1999  TYRESÖ SS  AJ6199  25 m  43.39   
50  116  Tornqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  43.43   
51  231  Ullerstam Simon  1999  TÄBY SIM  AN6799  25 m  43.70   
52  51  Bladin Samuel  1999  JÄRFÄLLA S    25 m  43.75   
53  13  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  44.06   
54  138  Gipperth Elias  2000  SALTSJÖB  AF9900  25 m  45.17   
55  264  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS  AK2999  25 m  45.18   
56  53  Malke Mohnir Malmborg  1999  JÄRFÄLLA S  AI9799  25 m  45.20   
57  217  Hansson Gabriel  2000  TÄBY SIM  AE8700  25 m  45.43   
58  269  Åberg Lukas  1998  VÄSBY SS  AM3998  25 m  45.56   
59  286  Gunnarsson Jonathan  1998  SKURU IK  AP9998  25 m  45.68   
60  105  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  45.96   
61  192  Hägerlund Mikael  1999  SPÅRVÄGEN  AN1799  25 m  46.01   
62  102  Härmat Valter  2000  TYRESÖ SS  AF4500  25 m  46.27   
63  193  Nyström Markus  2001  SPÅRVÄGEN  AE4701  25 m  46.29   
64  133  Altman Elliot  2002  SALTSJÖB  AA2902  25 m  46.77   
65  291  Hägg Hans  1998  SKURU IK  AO9798  25 m  47.10   
66  191  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m  47.22   
67  189  Hahn Victor  1999  SPÅRVÄGEN  AN0799  25 m  47.33   
68  195  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  48.38   
69  219  Hedqvist Alexander  2000  TÄBY SIM    25 m  48.40   
70  163  Westberg Lucas  2001  TUREBERG  AA9501  25 m  48.73   
71  127  Novevski Kristjan  1998  SÖDERTÖRN  AM0998  25 m  49.20   
72  198  Göransson Mathias  2000  SPÅRVÄGEN  AJ0900  25 m  51.02   
73  Erovic David  2001  SÖDERTÄLJE  AE9701  25 m  52.25   
74  276  Brandt Simon  2000  VÄSBY SS  AJ4700  25 m  52.77   
75  Andersson Oscar  2000  SÖDERTÄLJE  AJ1900  25 m  53.11   
76  Gustavsson Nisse  2001  SÖDERTÄLJE  AE5701  25 m  55.36   
77  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m  58.77   
78  165  Huang Fredrik  2000  TUREBERG  AH5100  25 m  1:01.32   
79  10  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m     
80  24  Tossavainen Henry  2001  SÖDERTÄLJE  AE0901  25 m     
81  52  Kandarji Elio  1999  JÄRFÄLLA S  AN9799  25 m     
82  73  Björkman Eric  1998  MÄRSTA SS    25 m     
83  162  Strand Erik  2000  TUREBERG    25 m     
84  190  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m     
85  69  Ramberg Niklas  1999  MÄRSTA SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.24  Utskriftsdatum  20 mars 2010 
Licensierad till: Väsby Simsällskap  Utskriftstid  19:27