Deltagarlista Gren 1-26 
 
  Tävling  Tyresö Knatte    Utskriftsdatum  16 februari 2010   
  Tävlingsort  Tyresö    Utskriftstid  15:00   
  Arrangör  Tyresö Simsällskap         
 
 
Gren 1, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
245  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  43.51   
299  Ohlén Alma  1999  VÄSBY SS  AL5899  25 m  46.73   
291  Gabrielsson Cecilia  1999  VÄSBY SS  AG9899  25 m  48.17   
292  Isaksson Fanny  1999  VÄSBY SS  AK8299  25 m  48.75   
72  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  49.07   
289  Bjurman Ebba  1999  VÄSBY SS  AE7299  25 m  49.15   
139  Karlsson Alma  1999  SKK  AH8299  25 m  50.00   
195  Karlsson Jennifer  1999  SÖDERTÖRN  AQ5499  25 m  50.30   
227  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  50.31   
10  165  Mariani-Lopez Lenina  1999  SÖDERTÄLJE  AS2699  25 m  51.46   
11  293  Jeppsson Sara  1999  VÄSBY SS  AH0299  25 m  51.49   
12  277  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  51.53   
13  310  Orr Johanna  1999  TYRESÖ SS  AR8899  25 m  51.82   
14  16  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  52.14   
15  297  Lantz Ellinor  1999  VÄSBY SS  AK6299  25 m  52.24   
16  230  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  52.32   
17  18  Poutos Dimi  1999  TYRESÖ SS  AU9499  25 m  52.53   
18  224  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  53.02   
19  140  Martin Ebba  2000  SKK  AH4200  25 m  53.30   
20  33  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  53.44   
21  296  Korpe Katarina  1999  VÄSBY SS  AK7299  25 m  53.76   
22  172  Seeliger Annika  2000  SÖDERTÄLJE  AB5601  25 m  53.80   
23  Jacobsson Hanna  1999  SKK  AZ4299  25 m  53.88   
24  110  Forsling Ellen  1999  SALTSJÖB  AS8699  25 m  54.24   
25  160  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  54.46   
26  108  Dua Ananya  1999  SALTSJÖB  AE5299  25 m  54.68   
27  Mikaelsdotter Pernilla  1999  SKK  AZ7299  25 m  55.00   
28  200  Reinholdz Anna  1999  SÖDERTÖRN  AQ6499  25 m  55.01   
29  57  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  55.03   
30  83  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  55.07   
31  240  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  55.27   
32  123  Nilsson Sofia  2000  SALTSJÖB  AE6600  25 m  55.40   
33  93  Österberg Alice  1999  SKURU IK    25 m  55.55   
34  309  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  25 m  55.79   
35  215  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  55.84   
36  170  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  56.29   
37  30  Månsson Clara  2000  TUREBERG  AJ8600  25 m  56.62   
38  179  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  25 m  56.65   
39  31  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  56.89   
40  92  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK    25 m  56.90   
41  117  Holmgren Maja  1999  SALTSJÖB  AS2899  25 m  57.22   
42  10  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  57.25   
43  36  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  57.31   
44  300  Sparrman Kajsa  1999  VÄSBY SS  AH4299  25 m  57.37   
45  Näslund Sofia  1999  SKK  AZ5299  25 m  57.48   
46  311  Orr Josefine  2000  TYRESÖ SS    25 m  57.62   
47  34  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  58.36   
48  80  Nordegren Signe  2000  SKURU IK    25 m  58.60   
49  325  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  58.67   
50  32  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  59.23   
51  115  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  59.93   
52  330  Fröström Matilda  1999  TYRESÖ SS  AR0899  25 m  1:00.26   
53  174  Sehmi Josefin  1999  SÖDERTÄLJE  AR9899  25 m  1:01.01   
54  290  Esmaelzadeh Dersim  1999  VÄSBY SS  AN6299  25 m  1:01.21   
55  119  Kenning Julia  2000  SALTSJÖB  AK5200  25 m  1:01.42   
56  61  Geddis Kristina  1999  SKURU IK  AW3299  25 m  1:01.85   
57  191  Hagström Jessica  1999  SÖDERTÖRN  AQ3499  25 m  1:03.19   
58  35  Spennare Alva  2000  TUREBERG  AI6700  25 m  1:03.92   
59  39  Malmberg Moa  1999  TUREBERG  AW2699  25 m  1:06.31   
60  38  Engström Saga  2000  TUREBERG  AN3800  25 m  1:08.14   
61  14  Mehrstedt Susanna  1999  SKK  AU0899  25 m     
62  28  Franzén Klara  2000  TUREBERG  AM9600  25 m     
63  332  Jacobsson Moa  2001  TYRESÖ SS    25 m     
64  331  Gimmerborn Amanda  2000  TYRESÖ SS    25 m     
65  29  Sterner Lovisa  1999  TUREBERG    25 m     
66  37  Samad Marcela  1999  TUREBERG    25 m     
67  329  Asklund Molly  1999  TYRESÖ SS    25 m     
68  120  Lagergren Alma  1999  SALTSJÖB  AB4699  25 m     
69  164  Manfredsson Elin  2001  SÖDERTÄLJE  AJ1201  25 m     
70  324  Grimborg Hanna  1999  TYRESÖ SS    25 m     
71  150  Breisch Ebba  2001  SÖDERTÄLJE  AJ0201  25 m     
72  312  Hultberg Pernilla  1999  TYRESÖ SS  AU8499  25 m     
73  87  Sedigh Lova  1999  SKURU IK    25 m     
74  106  Andreasen Julia  2000  SALTSJÖB  AO4800  25 m     
75  333  Hauser Nadja  1999  TYRESÖ SS    25 m     
76  176  Strand Smilla  2001  SÖDERTÄLJE  AJ2201  25 m     
77  177  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m     
78  192  Hammargren Johanna  1999  SÖDERTÖRN  BA9699  25 m     
79  125  Otterbeck Ella  2001  SALTSJÖB  AI9801  25 m     
 
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  41.95   
304  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  44.18   
173  Seeliger Björn  2000  SÖDERTÄLJE  AB0101  25 m  46.86   
40  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  48.06   
149  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  48.74   
270  Isberg Dennis  1999  TYRESÖ SS  AK3599  25 m  51.34   
244  Mohlin Loke  1999  SPÅRVÄGEN  AG3199  25 m  51.96   
166  Mlakar Alexander  1999  SÖDERTÄLJE  AF3799  25 m  52.18   
211  Balogh Sebastian  1999  SPÅRVÄGEN  AG2199  25 m  52.33   
10  264  Engstrand Martin  1999  TYRESÖ SS  AJ5199  25 m  52.44   
11  180  Welin-Berger Philip  1999  SÖDERTÄLJE  AF3199  25 m  52.77   
12  279  Parsons Philip  1999  TYRESÖ SS  AJ8199  25 m  53.62   
13  64  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  54.40   
14  54  Cedergren Gabriel  1999  SKURU IK  AJ9199  25 m  54.48   
15  127  Skogman Måns  2001  SALTSJÖB  AD1701  25 m  55.04   
16  51  Peterson Jonas  1999  TUREBERG  AJ0799  25 m  55.47   
17  294  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  56.06   
18  194  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  56.12   
19  85  Rawicki David  1999  SKURU IK  AI1999  25 m  56.25   
20  11  Tufvesson Sebastian  2000  SKK  AJ5100  25 m  57.14   
21  275  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  57.37   
22  205  Wikell Emil  1999  SÖDERTÖRN  AK5799  25 m  58.40   
23  65  Hadzialic Dennis  2000  SKURU IK  AG2900  25 m  1:00.04   
24  265  Flores Johan  1999  TYRESÖ SS  AJ6199  25 m  1:01.08   
25  118  Kask Linus  2000  SALTSJÖB  AI2700  25 m  1:04.66   
26  189  Carlsäter Philip  2001  SÖDERTÖRN  AC5701  25 m  1:04.98   
27  269  Härmat Valter  2000  TYRESÖ SS  AF4500  25 m  1:06.74   
28  161  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  1:11.68   
29  126  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  25 m     
30  346  Edfeldt Henrik  2000  TYRESÖ SS    25 m     
31  337  Lindberg Oscar  2001  TYRESÖ SS    25 m     
32  151  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m     
33  155  Erovic David  2001  SÖDERTÄLJE  AE9701  25 m     
34  157  Gustavsson Nisse  2001  SÖDERTÄLJE  AE5701  25 m     
35  148  Andersson Oscar  2000  SÖDERTÄLJE  AJ1900  25 m     
36  158  Hallberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m     
37  335  Fors Enzo  2001  TYRESÖ SS    25 m     
38  175  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m     
39  105  Altman Elliot  2002  SALTSJÖB  AA2902  25 m     
40  334  Sigurdsson Philip  1999  TYRESÖ SS    25 m     
41  327  Englund Erik Remse  2000  TYRESÖ SS    25 m     
42  342  Bigert William  2000  TYRESÖ SS    25 m     
43  186  Ballchand Kevin  1999  SÖDERTÖRN  AI6199  25 m     
44  326  Tornqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m     
45  282  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m     
46  97  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS    25 m     
 
Gren 3, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  31.16   
104  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  33.13   
236  Kjellén Arvid  1998  SPÅRVÄGEN  AK7198  25 m  33.92   
178  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  25 m  34.54   
159  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m  35.20   
203  Tingbrand Wilmer  1998  SÖDERTÖRN  AM2998  25 m  35.62   
144  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  25 m  36.57   
185  Abelsson Zack  1998  SÖDERTÖRN  AD4398  25 m  37.00   
137  Gudehn Axel  1998  SKK  AL4398  25 m  37.01   
10  169  Panahi Adrian  1998  SÖDERTÄLJE  AH7398  25 m  37.27   
11  295  Kellokoski Morris  1998  VÄSBY SS  AJ3998  25 m  37.44   
12  114  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  50 m  37.45   
13  95  Ekström Jack Hyvén  1998  SKURU IK  AP1798  25 m  37.86   
14  321  Carlsson Anton  1998  TYRESÖ SS  AO3798  25 m  38.60   
15  181  Wernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  AH8398  25 m  39.45   
16  273  Lund Alexander  1998  TYRESÖ SS  AL3198  25 m  39.66   
17  285  Wallmon Thimmy  1998  TYRESÖ SS  AK8198  25 m  41.08   
18  124  Olsson Joakim  1998  SALTSJÖB  AH8998  25 m  42.12   
19  129  Svalander William  1998  SALTSJÖB  AQ6998  25 m  42.56   
20  42  Postlind Henrik  1998  TUREBERG  AO2998  25 m  44.68   
21  63  Gunnarsson Jonathan  1998  SKURU IK  AP9998  25 m  45.86   
22  58  Engelholm Ruben  1998  SKURU IK    25 m  46.77   
23  68  Hägg Hans  1998  SKURU IK  AO9798  25 m  47.10   
24  305  Åberg Lukas  1998  VÄSBY SS  AM3998  25 m  47.56   
25  199  Novevski Kristjan  1998  SÖDERTÖRN  AM0998  25 m  49.20   
26  313  Nyman Jesper  1998  TYRESÖ SS  AP2598  25 m  50.07   
27  41  Åberg Linus  1998  TUREBERG  AQ8798  25 m     
28  43  Nordin David  1998  TUREBERG  AQ6598  25 m     
29  351  Tollerud Pontus  1998  TYRESÖ SS    25 m     
30  23  Holm Lucian  1998  SÖDERTÖRN  AR7598  25 m     
31  336  Cederborg Axl  1998  TYRESÖ SS  AP1598  25 m     
32  353  Bengtsson Jonas  1998  TYRESÖ SS    25 m     
33  251  Ahlström Daniel Sjöblom  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m     
34  259  Lundquist Thor  1998  TUREBERG  AN6598  25 m     
35  96  Dahlén Alexander  1998  TYRESÖ SS    25 m     
 
Gren 4, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
72  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  40.59   
139  Karlsson Alma  1999  SKK  AH8299  25 m  41.62   
200  Reinholdz Anna  1999  SÖDERTÖRN  AQ6499  25 m  42.36   
240  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  42.46   
140  Martin Ebba  2000  SKK  AH4200  25 m  42.79   
170  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  43.00   
245  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  43.82   
224  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  44.10   
227  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  44.30   
10  167  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  25 m  44.60   
11  292  Isaksson Fanny  1999  VÄSBY SS  AK8299  25 m  45.00   
12  299  Ohlén Alma  1999  VÄSBY SS  AL5899  25 m  45.13   
13  289  Bjurman Ebba  1999  VÄSBY SS  AE7299  25 m  45.41   
14  14  Mehrstedt Susanna  1999  SKK  AU0899  25 m  45.65   
15  300  Sparrman Kajsa  1999  VÄSBY SS  AH4299  25 m  45.85   
16  162  Jansmarker Elin  1999  SÖDERTÄLJE  AI3499  25 m  46.02   
17  17  Onegård Elisa  1999  TYRESÖ SS  AW5299  25 m  46.27   
18  16  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  46.43   
19  291  Gabrielsson Cecilia  1999  VÄSBY SS  AG9899  25 m  46.91   
20  293  Jeppsson Sara  1999  VÄSBY SS  AH0299  25 m  47.09   
21  309  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  25 m  47.09   
22  33  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  47.94   
23  152  Dehlin Camilla  1999  SÖDERTÄLJE  AI2499  25 m  48.04   
24  117  Holmgren Maja  1999  SALTSJÖB  AS2899  25 m  48.09   
25  290  Esmaelzadeh Dersim  1999  VÄSBY SS  AN6299  25 m  48.15   
26  297  Lantz Ellinor  1999  VÄSBY SS  AK6299  25 m  48.46   
27  215  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  48.48   
28  296  Korpe Katarina  1999  VÄSBY SS  AK7299  25 m  48.59   
29  31  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  48.68   
30  230  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  48.92   
31  153  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  25 m  49.07   
32  277  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  49.89   
33  36  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  49.94   
34  179  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  25 m  50.18   
35  57  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  50.43   
36  61  Geddis Kristina  1999  SKURU IK  AW3299  25 m  50.44   
37  172  Seeliger Annika  2000  SÖDERTÄLJE  AB5601  25 m  50.64   
38  Näslund Sofia  1999  SKK  AZ5299  25 m  51.23   
39  83  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  51.33   
40  90  Widén Clara  2000  SKURU IK    25 m  51.43   
41  115  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  51.81   
42  10  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  52.40   
43  Jacobsson Hanna  1999  SKK  AZ4299  25 m  52.94   
44  34  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  53.34   
45  123  Nilsson Sofia  2000  SALTSJÖB  AE6600  25 m  53.64   
46  312  Hultberg Pernilla  1999  TYRESÖ SS  AU8499  25 m  53.71   
47  92  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK    25 m  53.99   
48  32  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  56.22   
49  106  Andreasen Julia  2000  SALTSJÖB  AO4800  25 m  56.41   
50  93  Österberg Alice  1999  SKURU IK    25 m  56.95   
51  108  Dua Ananya  1999  SALTSJÖB  AE5299  25 m  57.28   
52  80  Nordegren Signe  2000  SKURU IK    25 m  57.49   
53  193  Johansson Linnea  1999  SÖDERTÖRN  AQ4499  25 m  57.61   
54  30  Månsson Clara  2000  TUREBERG  AJ8600  25 m  57.78   
55  113  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  59.39   
56  119  Kenning Julia  2000  SALTSJÖB  AK5200  25 m  1:00.48   
57  39  Malmberg Moa  1999  TUREBERG  AW2699  25 m  1:00.53   
58  88  Sjöberg Ella  2001  SKURU IK  AE5801  25 m  1:01.49   
59  195  Karlsson Jennifer  1999  SÖDERTÖRN  AQ5499  25 m  1:03.21   
60  191  Hagström Jessica  1999  SÖDERTÖRN  AQ3499  25 m  1:04.68   
61  Mikaelsdotter Pernilla  1999  SKK  AZ7299  25 m  1:05.13   
62  226  Lindberg Olivia Good  1999  SPÅRVÄGEN  BA7899  25 m     
63  323  Ewald Amanda  1999  TYRESÖ SS    25 m     
64  38  Engström Saga  2000  TUREBERG  AN3800  25 m     
65  37  Samad Marcela  1999  TUREBERG    25 m     
66  35  Spennare Alva  2000  TUREBERG  AI6700  25 m     
67  29  Sterner Lovisa  1999  TUREBERG    25 m     
68  231  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  25 m     
69  239  Lennartson Paulina  1999  SPÅRVÄGEN  BA8899  25 m     
70  19  Stolt Victoria  2000  TYRESÖ SS  AM6400  25 m     
71  248  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m     
72  249  Olthoff Ellen  1999  SPÅRVÄGEN  BA9899  25 m     
73  329  Asklund Molly  1999  TYRESÖ SS    25 m     
74  250  Pernkrans Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB0299  25 m     
75  253  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m     
76  28  Franzén Klara  2000  TUREBERG  AM9600  25 m     
77  192  Hammargren Johanna  1999  SÖDERTÖRN  BA9699  25 m     
78  338  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS    25 m     
79  328  Blom Amanda  1999  SKK  az6299  25 m     
80  100  Johansson Ida  1999  TYRESÖ SS    25 m     
81  99  Nyström Terése  1999  TYRESÖ SS  AR7899  25 m     
82  176  Strand Smilla  2001  SÖDERTÄLJE  AJ2201  25 m     
83  177  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m     
84  164  Manfredsson Elin  2001  SÖDERTÄLJE  AJ1201  25 m     
85  120  Lagergren Alma  1999  SALTSJÖB  AB4699  25 m     
86  339  Sjöberg Wilma  2001  TYRESÖ SS    25 m     
87  18  Poutos Dimi  1999  TYRESÖ SS  AU9499  25 m     
88  325  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m     
89  150  Breisch Ebba  2001  SÖDERTÄLJE  AJ0201  25 m     
90  340  Rosen Maja von  2001  TYRESÖ SS    25 m     
91  341  Bergendorff Moa  1999  TYRESÖ SS    25 m     
92  125  Otterbeck Ella  2001  SALTSJÖB  AI9801  25 m     
93  330  Fröström Matilda  1999  TYRESÖ SS  AR0899  25 m     
94  217  Engerdahl Josefin  1999  SPÅRVÄGEN  BA5899  25 m     
95  219  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m     
96  87  Sedigh Lova  1999  SKURU IK    25 m     
 
Gren 5, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  36.73   
304  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  39.12   
40  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  41.58   
211  Balogh Sebastian  1999  SPÅRVÄGEN  AG2199  25 m  42.74   
282  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m  43.37   
197  Marijanovic Anton  2000  SÖDERTÖRN  AG0100  25 m  43.62   
244  Mohlin Loke  1999  SPÅRVÄGEN  AG3199  25 m  44.79   
205  Wikell Emil  1999  SÖDERTÖRN  AK5799  25 m  45.14   
279  Parsons Philip  1999  TYRESÖ SS  AJ8199  25 m  45.79   
10  268  Hevinder Philip  1999  TYRESÖ SS  AL6999  25 m  46.20   
11  294  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  46.67   
12  85  Rawicki David  1999  SKURU IK  AI1999  25 m  47.66   
13  194  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  47.92   
14  64  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  48.43   
15  161  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  48.95   
16  54  Cedergren Gabriel  1999  SKURU IK  AJ9199  25 m  49.52   
17  264  Engstrand Martin  1999  TYRESÖ SS  AJ5199  25 m  49.68   
18  189  Carlsäter Philip  2001  SÖDERTÖRN  AC5701  25 m  49.74   
19  Ottosson Erik  1999  SKK  AM9799  25 m  50.98   
20  127  Skogman Måns  2001  SALTSJÖB  AD1701  25 m  51.36   
21  186  Ballchand Kevin  1999  SÖDERTÖRN  AI6199  25 m  52.75   
22  65  Hadzialic Dennis  2000  SKURU IK  AG2900  25 m  54.03   
23  112  Gipperth Elias  2000  SALTSJÖB  AF9900  25 m  55.61   
24  180  Welin-Berger Philip  1999  SÖDERTÄLJE  AF3199  25 m  55.73   
25  11  Tufvesson Sebastian  2000  SKK  AJ5100  25 m  56.40   
26  118  Kask Linus  2000  SALTSJÖB  AI2700  25 m  58.23   
27  51  Peterson Jonas  1999  TUREBERG  AJ0799  25 m  58.90   
28  Gunneriusson Emil  2000  SKK  AJ4100  25 m  59.24   
29  269  Härmat Valter  2000  TYRESÖ SS  AF4500  25 m  1:02.08   
30  126  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  25 m  1:05.97   
31  44  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m     
32  327  Englund Erik Remse  2000  TYRESÖ SS    25 m     
33  Sandahl Kalle  1999  SKK  AM8799  25 m     
34  326  Tornqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m     
35  342  Bigert William  2000  TYRESÖ SS    25 m     
36  148  Andersson Oscar  2000  SÖDERTÄLJE  AJ1900  25 m     
37  151  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m     
38  155  Erovic David  2001  SÖDERTÄLJE  AE9701  25 m     
39  157  Gustavsson Nisse  2001  SÖDERTÄLJE  AE5701  25 m     
40  275  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m     
41  225  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m     
42  270  Isberg Dennis  1999  TYRESÖ SS  AK3599  25 m     
43  265  Flores Johan  1999  TYRESÖ SS  AJ6199  25 m     
44  105  Altman Elliot  2002  SALTSJÖB  AA2902  25 m     
45  246  Nyström Markus  2001  SPÅRVÄGEN  AE4701  25 m     
46  175  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m     
47  238  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m     
48  352  Wahlström Oscar  1999  TYRESÖ SS    25 m     
49  235  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m     
50  233  Hägerlund Mikael  1999  SPÅRVÄGEN  AN1799  25 m     
51  228  Göransson Mathias  2000  SPÅRVÄGEN  AJ0900  25 m     
52  158  Hallberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  36.56   
104  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  37.62   
203  Tingbrand Wilmer  1998  SÖDERTÖRN  AM2998  25 m  39.37   
236  Kjellén Arvid  1998  SPÅRVÄGEN  AK7198  25 m  40.74   
95  Ekström Jack Hyvén  1998  SKURU IK  AP1798  25 m  42.64   
295  Kellokoski Morris  1998  VÄSBY SS  AJ3998  25 m  42.95   
144  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  25 m  43.03   
321  Carlsson Anton  1998  TYRESÖ SS  AO3798  25 m  43.12   
178  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  25 m  43.52   
10  137  Gudehn Axel  1998  SKK  AL4398  25 m  43.82   
11  185  Abelsson Zack  1998  SÖDERTÖRN  AD4398  25 m  44.32   
12  114  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  45.22   
13  159  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m  45.77   
14  124  Olsson Joakim  1998  SALTSJÖB  AH8998  25 m  46.62   
15  273  Lund Alexander  1998  TYRESÖ SS  AL3198  25 m  47.03   
16  129  Svalander William  1998  SALTSJÖB  AQ6998  25 m  47.92   
17  285  Wallmon Thimmy  1998  TYRESÖ SS  AK8198  25 m  49.79   
18  169  Panahi Adrian  1998  SÖDERTÄLJE  AH7398  25 m  50.73   
19  42  Postlind Henrik  1998  TUREBERG  AO2998  25 m  51.63   
20  305  Åberg Lukas  1998  VÄSBY SS  AM3998  25 m  51.72   
21  63  Gunnarsson Jonathan  1998  SKURU IK  AP9998  25 m  52.77   
22  58  Engelholm Ruben  1998  SKURU IK    25 m  53.78   
23  68  Hägg Hans  1998  SKURU IK  AO9798  25 m  53.84   
24  313  Nyman Jesper  1998  TYRESÖ SS  AP2598  25 m  58.13   
25  259  Lundquist Thor  1998  TUREBERG  AN6598  25 m  58.80   
26  199  Novevski Kristjan  1998  SÖDERTÖRN  AM0998  25 m  1:01.54   
27  41  Åberg Linus  1998  TUREBERG  AQ8798  25 m  5:59.69   
28  26  Sedraoui Nasim  1999  SÖDERTÖRN  AN7599  25 m     
29  351  Tollerud Pontus  1998  TYRESÖ SS    25 m     
30  251  Ahlström Daniel Sjöblom  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m     
31  43  Nordin David  1998  TUREBERG  AQ6598  25 m     
 
Gren 7, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
139  Karlsson Alma  1999  SKK  AH8299  25 m  35.08   
245  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  35.53   
167  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  25 m  36.55   
299  Ohlén Alma  1999  VÄSBY SS  AL5899  25 m  36.68   
224  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  36.86   
72  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  37.05   
240  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  37.34   
277  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  37.71   
19  Stolt Victoria  2000  TYRESÖ SS  AM6400  25 m  37.82   
10  291  Gabrielsson Cecilia  1999  VÄSBY SS  AG9899  25 m  38.21   
11  297  Lantz Ellinor  1999  VÄSBY SS  AK6299  25 m  38.33   
12  200  Reinholdz Anna  1999  SÖDERTÖRN  AQ6499  25 m  39.06   
13  292  Isaksson Fanny  1999  VÄSBY SS  AK8299  25 m  39.29   
14  14  Mehrstedt Susanna  1999  SKK  AU0899  25 m  39.38   
15  195  Karlsson Jennifer  1999  SÖDERTÖRN  AQ5499  25 m  39.39   
16  140  Martin Ebba  2000  SKK  AH4200  25 m  39.43   
17  170  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  39.48   
18  162  Jansmarker Elin  1999  SÖDERTÄLJE  AI3499  25 m  39.60   
19  152  Dehlin Camilla  1999  SÖDERTÄLJE  AI2499  25 m  39.78   
20  312  Hultberg Pernilla  1999  TYRESÖ SS  AU8499  25 m  39.94   
21  289  Bjurman Ebba  1999  VÄSBY SS  AE7299  25 m  40.32   
22  227  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  40.32   
23  300  Sparrman Kajsa  1999  VÄSBY SS  AH4299  25 m  40.56   
24  16  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  40.85   
25  83  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  40.87   
26  293  Jeppsson Sara  1999  VÄSBY SS  AH0299  25 m  40.97   
27  215  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  41.56   
28  296  Korpe Katarina  1999  VÄSBY SS  AK7299  25 m  41.87   
29  165  Mariani-Lopez Lenina  1999  SÖDERTÄLJE  AS2699  25 m  41.88   
30  290  Esmaelzadeh Dersim  1999  VÄSBY SS  AN6299  25 m  42.20   
31  17  Onegård Elisa  1999  TYRESÖ SS  AW5299  25 m  42.41   
32  18  Poutos Dimi  1999  TYRESÖ SS  AU9499  25 m  42.60   
33  61  Geddis Kristina  1999  SKURU IK  AW3299  25 m  43.06   
34  10  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  43.20   
35  230  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  43.48   
36  31  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  43.55   
37  57  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  43.63   
38  325  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  43.98   
39  172  Seeliger Annika  2000  SÖDERTÄLJE  AB5601  25 m  44.16   
40  193  Johansson Linnea  1999  SÖDERTÖRN  AQ4499  25 m  44.28   
41  33  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  44.44   
42  117  Holmgren Maja  1999  SALTSJÖB  AS2899  25 m  44.52   
43  160  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  44.57   
44  153  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  25 m  44.61   
45  179  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  25 m  44.77   
46  110  Forsling Ellen  1999  SALTSJÖB  AS8699  25 m  44.82   
47  36  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  45.71   
48  108  Dua Ananya  1999  SALTSJÖB  AE5299  25 m  45.92   
49  80  Nordegren Signe  2000  SKURU IK    25 m  46.09   
50  311  Orr Josefine  2000  TYRESÖ SS    25 m  46.20   
51  123  Nilsson Sofia  2000  SALTSJÖB  AE6600  25 m  47.32   
52  174  Sehmi Josefin  1999  SÖDERTÄLJE  AR9899  25 m  47.45   
53  30  Månsson Clara  2000  TUREBERG  AJ8600  25 m  47.85   
54  115  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  48.01   
55  34  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  48.47   
56  92  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK    25 m  48.55   
57  310  Orr Johanna  1999  TYRESÖ SS  AR8899  25 m  48.83   
58  Näslund Sofia  1999  SKK  AZ5299  25 m  49.12   
59  106  Andreasen Julia  2000  SALTSJÖB  AO4800  25 m  49.13   
60  328  Blom Amanda  1999  SKK  az6299  25 m  49.49   
61  102  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS    25 m  51.15   
62  Mikaelsdotter Pernilla  1999  SKK  AZ7299  25 m  51.31   
63  28  Franzén Klara  2000  TUREBERG  AM9600  25 m  51.31   
64  90  Widén Clara  2000  SKURU IK    25 m  51.39   
65  32  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  52.15   
66  Jacobsson Hanna  1999  SKK  AZ4299  25 m  52.30   
67  88  Sjöberg Ella  2001  SKURU IK  AE5801  25 m  52.83   
68  119  Kenning Julia  2000  SALTSJÖB  AK5200  25 m  53.17   
69  38  Engström Saga  2000  TUREBERG  AN3800  25 m  54.69   
70  191  Hagström Jessica  1999  SÖDERTÖRN  AQ3499  25 m  54.88   
71  39  Malmberg Moa  1999  TUREBERG  AW2699  25 m  55.21   
72  93  Österberg Alice  1999  SKURU IK    25 m  55.38   
73  113  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:02.54   
74  120  Lagergren Alma  1999  SALTSJÖB  AB4699  25 m  1:21.60   
75  231  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  25 m     
76  219  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m     
77  253  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m     
78  248  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m     
79  226  Lindberg Olivia Good  1999  SPÅRVÄGEN  BA7899  25 m     
80  87  Sedigh Lova  1999  SKURU IK    25 m     
81  177  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m     
82  250  Pernkrans Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB0299  25 m     
83  192  Hammargren Johanna  1999  SÖDERTÖRN  BA9699  25 m     
84  329  Asklund Molly  1999  TYRESÖ SS    25 m     
85  332  Jacobsson Moa  2001  TYRESÖ SS    25 m     
86  239  Lennartson Paulina  1999  SPÅRVÄGEN  BA8899  25 m     
87  249  Olthoff Ellen  1999  SPÅRVÄGEN  BA9899  25 m     
88  103  Derwinger Sofia  2001  TYRESÖ SS    25 m     
89  341  Bergendorff Moa  1999  TYRESÖ SS    25 m     
90  324  Grimborg Hanna  1999  TYRESÖ SS    25 m     
91  339  Sjöberg Wilma  2001  TYRESÖ SS    25 m     
92  340  Rosen Maja von  2001  TYRESÖ SS    25 m     
93  125  Otterbeck Ella  2001  SALTSJÖB  AI9801  25 m     
94  323  Ewald Amanda  1999  TYRESÖ SS    25 m     
95  343  Backman Felicia Friberg  2000  TYRESÖ SS    25 m     
96  217  Engerdahl Josefin  1999  SPÅRVÄGEN  BA5899  25 m     
97  344  Jacobsson Amanda  2001  TYRESÖ SS    25 m     
98  35  Spennare Alva  2000  TUREBERG  AI6700  25 m     
99  338  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS    25 m     
100  164  Manfredsson Elin  2001  SÖDERTÄLJE  AJ1201  25 m     
101  29  Sterner Lovisa  1999  TUREBERG    25 m     
102  37  Samad Marcela  1999  TUREBERG    25 m     
103  99  Nyström Terése  1999  TYRESÖ SS  AR7899  25 m     
104  150  Breisch Ebba  2001  SÖDERTÄLJE  AJ0201  25 m     
105  176  Strand Smilla  2001  SÖDERTÄLJE  AJ2201  25 m     
 
Gren 8, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  31.81   
304  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  34.09   
173  Seeliger Björn  2000  SÖDERTÄLJE  AB0101  25 m  34.49   
149  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  34.84   
40  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  36.07   
244  Mohlin Loke  1999  SPÅRVÄGEN  AG3199  25 m  37.54   
211  Balogh Sebastian  1999  SPÅRVÄGEN  AG2199  25 m  37.74   
85  Rawicki David  1999  SKURU IK  AI1999  25 m  38.03   
205  Wikell Emil  1999  SÖDERTÖRN  AK5799  25 m  38.27   
10  64  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  38.28   
11  270  Isberg Dennis  1999  TYRESÖ SS  AK3599  25 m  38.30   
12  268  Hevinder Philip  1999  TYRESÖ SS  AL6999  25 m  39.75   
13  194  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  39.84   
14  278  Pantzar Sebastian  1999  TYRESÖ SS  AL1999  25 m  39.84   
15  294  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  40.18   
16  279  Parsons Philip  1999  TYRESÖ SS  AJ8199  25 m  40.90   
17  54  Cedergren Gabriel  1999  SKURU IK  AJ9199  25 m  41.56   
18  197  Marijanovic Anton  2000  SÖDERTÖRN  AG0100  25 m  41.71   
19  264  Engstrand Martin  1999  TYRESÖ SS  AJ5199  25 m  42.70   
20  282  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m  42.72   
21  189  Carlsäter Philip  2001  SÖDERTÖRN  AC5701  25 m  42.94   
22  180  Welin-Berger Philip  1999  SÖDERTÄLJE  AF3199  25 m  43.26   
23  326  Tornqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  43.43   
24  166  Mlakar Alexander  1999  SÖDERTÄLJE  AF3799  25 m  43.52   
25  127  Skogman Måns  2001  SALTSJÖB  AD1701  25 m  43.63   
26  161  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  44.06   
27  265  Flores Johan  1999  TYRESÖ SS  AJ6199  25 m  44.56   
28  Sandahl Kalle  1999  SKK  AM8799  25 m  44.90   
29  112  Gipperth Elias  2000  SALTSJÖB  AF9900  25 m  45.17   
30  11  Tufvesson Sebastian  2000  SKK  AJ5100  25 m  45.60   
31  275  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  46.13   
32  269  Härmat Valter  2000  TYRESÖ SS  AF4500  25 m  46.27   
33  Ottosson Erik  1999  SKK  AM9799  25 m  46.50   
34  105  Altman Elliot  2002  SALTSJÖB  AA2902  25 m  46.77   
35  Gunneriusson Emil  2000  SKK  AJ4100  25 m  47.00   
36  97  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS    25 m  47.64   
37  65  Hadzialic Dennis  2000  SKURU IK  AG2900  25 m  47.68   
38  51  Peterson Jonas  1999  TUREBERG  AJ0799  25 m  49.54   
39  118  Kask Linus  2000  SALTSJÖB  AI2700  25 m  52.89   
40  186  Ballchand Kevin  1999  SÖDERTÖRN  AI6199  25 m  53.80   
41  126  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  25 m  54.01   
42  44  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m     
43  155  Erovic David  2001  SÖDERTÄLJE  AE9701  25 m     
44  26  Sedraoui Nasim  1999  SÖDERTÖRN  AN7599  25 m     
45  335  Fors Enzo  2001  TYRESÖ SS    25 m     
46  148  Andersson Oscar  2000  SÖDERTÄLJE  AJ1900  25 m     
47  337  Lindberg Oscar  2001  TYRESÖ SS    25 m     
48  151  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m     
49  157  Gustavsson Nisse  2001  SÖDERTÄLJE  AE5701  25 m     
50  158  Hallberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m     
51  334  Sigurdsson Philip  1999  TYRESÖ SS    25 m     
52  342  Bigert William  2000  TYRESÖ SS    25 m     
53  246  Nyström Markus  2001  SPÅRVÄGEN  AE4701  25 m     
54  345  Asklund Timmy  2000  TYRESÖ SS    25 m     
55  327  Englund Erik Remse  2000  TYRESÖ SS    25 m     
56  175  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m     
57  352  Wahlström Oscar  1999  TYRESÖ SS    25 m     
58  225  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m     
59  228  Göransson Mathias  2000  SPÅRVÄGEN  AJ0900  25 m     
60  233  Hägerlund Mikael  1999  SPÅRVÄGEN  AN1799  25 m     
61  235  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m     
62  238  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m     
63  346  Edfeldt Henrik  2000  TYRESÖ SS    25 m     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  44.63   
236  Kjellén Arvid  1998  SPÅRVÄGEN  AK7198  25 m  44.80   
104  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  44.80   
159  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m  46.23   
295  Kellokoski Morris  1998  VÄSBY SS  AJ3998  25 m  48.42   
273  Lund Alexander  1998  TYRESÖ SS  AL3198  25 m  48.91   
129  Svalander William  1998  SALTSJÖB  AQ6998  25 m  49.00   
178  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  25 m  49.36   
321  Carlsson Anton  1998  TYRESÖ SS  AO3798  25 m  49.66   
10  124  Olsson Joakim  1998  SALTSJÖB  AH8998  25 m  50.69   
11  137  Gudehn Axel  1998  SKK  AL4398  25 m  50.99   
12  144  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  25 m  51.70   
13  114  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  51.90   
14  169  Panahi Adrian  1998  SÖDERTÄLJE  AH7398  25 m  52.65   
15  185  Abelsson Zack  1998  SÖDERTÖRN  AD4398  25 m  54.53   
16  285  Wallmon Thimmy  1998  TYRESÖ SS  AK8198  25 m  54.63   
17  181  Wernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  AH8398  25 m  55.42   
18  313  Nyman Jesper  1998  TYRESÖ SS  AP2598  25 m  56.74   
19  42  Postlind Henrik  1998  TUREBERG  AO2998  25 m  56.78   
20  68  Hägg Hans  1998  SKURU IK  AO9798  25 m  57.18   
21  63  Gunnarsson Jonathan  1998  SKURU IK  AP9998  25 m  57.71   
22  95  Ekström Jack Hyvén  1998  SKURU IK  AP1798  25 m  57.78   
23  305  Åberg Lukas  1998  VÄSBY SS  AM3998  25 m  58.82   
24  43  Nordin David  1998  TUREBERG  AQ6598  25 m  58.84   
25  199  Novevski Kristjan  1998  SÖDERTÖRN  AM0998  25 m  59.42   
26  58  Engelholm Ruben  1998  SKURU IK    25 m  1:01.91   
27  259  Lundquist Thor  1998  TUREBERG  AN6598  25 m  1:02.11   
28  41  Åberg Linus  1998  TUREBERG  AQ8798  25 m     
29  353  Bengtsson Jonas  1998  TYRESÖ SS    25 m     
30  96  Dahlén Alexander  1998  TYRESÖ SS    25 m     
 
Gren 10, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
72  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  1:33.23   
162  Jansmarker Elin  1999  SÖDERTÄLJE  AI3499  25 m  1:35.17   
139  Karlsson Alma  1999  SKK  AH8299  25 m  1:36.03   
299  Ohlén Alma  1999  VÄSBY SS  AL5899  25 m  1:39.35   
240  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  1:39.77   
227  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  1:40.29   
200  Reinholdz Anna  1999  SÖDERTÖRN  AQ6499  25 m  1:40.39   
167  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  25 m  1:40.49   
277  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  1:40.86   
10  215  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  1:41.06   
11  293  Jeppsson Sara  1999  VÄSBY SS  AH0299  25 m  1:41.18   
12  170  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  1:41.30   
13  289  Bjurman Ebba  1999  VÄSBY SS  AE7299  25 m  1:41.57   
14  224  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  1:42.51   
15  14  Mehrstedt Susanna  1999  SKK  AU0899  25 m  1:42.86   
16  292  Isaksson Fanny  1999  VÄSBY SS  AK8299  25 m  1:43.15   
17  140  Martin Ebba  2000  SKK  AH4200  25 m  1:43.37   
18  291  Gabrielsson Cecilia  1999  VÄSBY SS  AG9899  25 m  1:43.77   
19  195  Karlsson Jennifer  1999  SÖDERTÖRN  AQ5499  25 m  1:44.03   
20  296  Korpe Katarina  1999  VÄSBY SS  AK7299  25 m  1:45.55   
21  245  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  1:46.80   
22  165  Mariani-Lopez Lenina  1999  SÖDERTÄLJE  AS2699  25 m  1:47.45   
23  297  Lantz Ellinor  1999  VÄSBY SS  AK6299  25 m  1:47.54   
24  160  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  1:48.01   
25  153  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  25 m  1:48.39   
26  123  Nilsson Sofia  2000  SALTSJÖB  AE6600  25 m  1:49.09   
27  230  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  1:49.29   
28  290  Esmaelzadeh Dersim  1999  VÄSBY SS  AN6299  25 m  1:51.22   
29  152  Dehlin Camilla  1999  SÖDERTÄLJE  AI2499  25 m  1:53.86   
30  83  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  1:54.36   
31  300  Sparrman Kajsa  1999  VÄSBY SS  AH4299  25 m  1:55.83   
32  57  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  1:56.19   
33  61  Geddis Kristina  1999  SKURU IK  AW3299  25 m  2:01.97   
34  10  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m     
35  191  Hagström Jessica  1999  SÖDERTÖRN  AQ3499  25 m     
36  16  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m     
37  19  Stolt Victoria  2000  TYRESÖ SS  AM6400  25 m     
38  110  Forsling Ellen  1999  SALTSJÖB  AS8699  25 m     
39  115  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m     
40  92  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK    25 m     
41  172  Seeliger Annika  2000  SÖDERTÄLJE  AB5601  25 m     
42  Näslund Sofia  1999  SKK  AZ5299  25 m     
43  36  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m     
44  34  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m     
45  31  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m     
46  174  Sehmi Josefin  1999  SÖDERTÄLJE  AR9899  25 m     
 
Gren 11, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:21.98   
173  Seeliger Björn  2000  SÖDERTÄLJE  AB0101  25 m  1:27.02   
149  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  1:27.39   
304  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  1:28.85   
40  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  1:30.80   
211  Balogh Sebastian  1999  SPÅRVÄGEN  AG2199  25 m  1:40.68   
64  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  1:42.05   
294  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  1:44.52   
205  Wikell Emil  1999  SÖDERTÖRN  AK5799  25 m  1:44.57   
10  85  Rawicki David  1999  SKURU IK  AI1999  25 m  1:45.57   
11  54  Cedergren Gabriel  1999  SKURU IK  AJ9199  25 m  1:46.62   
12  244  Mohlin Loke  1999  SPÅRVÄGEN  AG3199  25 m  1:49.63   
13  189  Carlsäter Philip  2001  SÖDERTÖRN  AC5701  25 m  2:00.75   
14  51  Peterson Jonas  1999  TUREBERG  AJ0799  25 m     
15  65  Hadzialic Dennis  2000  SKURU IK  AG2900  25 m     
16  126  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  25 m     
17  197  Marijanovic Anton  2000  SÖDERTÖRN  AG0100  25 m     
18  264  Engstrand Martin  1999  TYRESÖ SS  AJ5199  25 m     
19  268  Hevinder Philip  1999  TYRESÖ SS  AL6999  25 m     
20  269  Härmat Valter  2000  TYRESÖ SS  AF4500  25 m     
21  270  Isberg Dennis  1999  TYRESÖ SS  AK3599  25 m     
22  279  Parsons Philip  1999  TYRESÖ SS  AJ8199  25 m     
23  282  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m     
24  186  Ballchand Kevin  1999  SÖDERTÖRN  AI6199  25 m     
 
Gren 12, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
236  Kjellén Arvid  1998  SPÅRVÄGEN  AK7198  25 m  1:23.84   
78  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  1:24.30   
104  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  1:25.72   
159  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m  1:31.05   
185  Abelsson Zack  1998  SÖDERTÖRN  AD4398  25 m  1:31.42   
144  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  25 m  1:32.47   
295  Kellokoski Morris  1998  VÄSBY SS  AJ3998  25 m  1:34.75   
178  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  25 m  1:35.80   
321  Carlsson Anton  1998  TYRESÖ SS  AO3798  25 m  1:36.72   
10  137  Gudehn Axel  1998  SKK  AL4398  25 m  1:37.69   
11  273  Lund Alexander  1998  TYRESÖ SS  AL3198  25 m  1:40.69   
12  169  Panahi Adrian  1998  SÖDERTÄLJE  AH7398  25 m  1:45.71   
13  181  Wernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  AH8398  25 m  1:46.13   
14  95  Ekström Jack Hyvén  1998  SKURU IK  AP1798  25 m  1:48.42   
15  285  Wallmon Thimmy  1998  TYRESÖ SS  AK8198  25 m  1:49.16   
16  42  Postlind Henrik  1998  TUREBERG  AO2998  25 m  1:56.29   
17  23  Holm Lucian  1998  SÖDERTÖRN  AR7598  25 m     
18  199  Novevski Kristjan  1998  SÖDERTÖRN  AM0998  25 m     
 
Gren 13, 6x50 frisim 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
306  Väsby SS  1997  VÄSBY SS    25 m  2:50.61   
286  Tyresö Lag 1  1990  TYRESÖ SS    25 m  3:29.56   
322  Spårvägen  SPÅRVÄGEN    25 m  3:30.00   
73  Skuru Lag 1 Mixed  1999  SKURU IK    25 m  3:44.00   
206  Södertörn  1998  SÖDERTÖRN    25 m  3:48.05   
184  Sss Lag 1  SÖDERTÄLJE    25 m  3:50.00   
74  Skuru Lag 2 Mixed  1999  SKURU IK    25 m  4:05.00   
131  Saltis Lag 1  1998  SALTSJÖB    25 m  4:10.00   
350  Skk  SKK    25 m  4:12.00   
10  133  Saltis Lag 2  1998  SALTSJÖB    25 m  4:20.00   
11  287  Tyresö Lag 2  1990  TYRESÖ SS    25 m     
 
Gren 14, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
84  Lewin Marlene Pavlu  1997  SKURU IK  AH9497  25 m  1:12.90   
71  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  1:16.09   
79  Mcpheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  25 m  1:19.89   
91  Sydow Sofia von  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  1:21.63   
130  Svensson Ida  1997  SALTSJÖB  AP3697  25 m  1:23.81   
116  Herlitz Emilia  1997  SALTSJÖB  AP7497  25 m  1:24.90   
52  Blom Ulrika  1997  SKURU IK  AN1297  25 m  1:25.13   
271  Klingre Malin  1997  TYRESÖ SS  BC9897  25 m  1:27.17   
55  Dahlstedt Ylva  1997  SKURU IK  AQ1497  25 m  1:27.93   
10  280  Poutos Nicki  1997  TYRESÖ SS  BD2297  25 m  1:28.18   
11  107  Bringman Lovisa  1997  SALTSJÖB  AP2697  25 m  1:32.07   
12  243  Mohlin Isolde  1997  SPÅRVÄGEN  AZ6897  25 m  1:33.67   
13  208  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  1:33.75   
14  237  Krieger Julia  1997  SPÅRVÄGEN  BG8497  25 m  1:34.20   
15  302  Taraldsson Elin  1997  VÄSBY SS  AY8897  25 m  1:34.21   
16  274  Norman Linnea  1997  TYRESÖ SS  BJ5897  25 m  1:35.53   
17  62  Glabik Sofia  1997  SKURU IK  BF4897  25 m  1:35.64   
18  266  Grimborg Ellen  1997  TYRESÖ SS  BJ2897  25 m  1:35.81   
19  45  Olsson Anna  1997  TUREBERG  AU6297  25 m  1:36.11   
20  146  Rabenius Oda  1997  SKK  BH6497  25 m  1:38.38   
21  272  Lindberg Kelly  1997  TYRESÖ SS  BD0297  25 m  1:40.47   
22  247  Nyström Sara  1997  SPÅRVÄGEN  AZ8897  25 m  1:42.03   
23  214  Boje Ida  1997  SPÅRVÄGEN  BG7497  25 m  1:42.86   
24  257  Westerberg Hanna  1997  SPÅRVÄGEN  BA1297  25 m  1:46.09   
25  256  Weibull Sofie  1997  SPÅRVÄGEN  BE9297  25 m  1:46.18   
26  121  Lagergren Othilia  1997  SALTSJÖB  BO1497  25 m     
27  202  Shahmalekpour Elmira  1997  SÖDERTÖRN  BJ6297  25 m     
 
Gren 15, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
234  Karlström Albin  1997  SPÅRVÄGEN  AJ4597  25 m  1:22.14   
232  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  1:23.13   
53  Bååthe Axel  1997  SKURU IK    25 m  1:25.20   
77  Lindberg Petter  1997  SKURU IK  AJ2797  25 m  1:26.84   
222  Freiholtz Oliver  1997  SPÅRVÄGEN  AK5797  25 m  1:27.92   
201  Reinholdz Erik  1997  SÖDERTÖRN  AF2397  25 m  1:28.61   
220  Forslöf Joakim  1997  SPÅRVÄGEN  AT3997  25 m  1:29.98   
188  Blom Niklas  1997  SÖDERTÖRN  AP6197  25 m  1:31.06   
255  Wallenbro Kristoffer  1997  SPÅRVÄGEN  AN8197  25 m  1:31.20   
10  70  Kiippa Vincent  1997  SKURU IK  AT8997  25 m  1:32.19   
11  128  Strandt Andreas  1997  SALTSJÖB  AI5597  25 m  1:34.48   
12  76  Lind Casper  1997  SKURU IK  AM5197  25 m  1:35.02   
13  281  Scheid Christian  1997  TYRESÖ SS  AP5197  25 m  1:35.07   
14  145  Pohl Alfred  1997  SKK  AQ4797  25 m  1:36.26   
15  46  Ahlberg Kristian  1997  TUREBERG  AD9597  25 m  1:36.43   
16  209  Alvgren Filip  1997  SPÅRVÄGEN  AQ2797  25 m  1:38.15   
17  198  Novevski Antonio  1997  SÖDERTÖRN  AP7197  25 m  1:45.80   
18  22  Benameur Ali-Rida  1997  SÖDERTÖRN  AV7197  25 m  1:55.69   
19  316  Mitrovic Darko  1997  TYRESÖ SS  AS3797  25 m     
20  242  Moberg Oskar  1997  SPÅRVÄGEN  AR1197  25 m     
 
Gren 16, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
122  Nilsson Alexandra  1998  SALTSJÖB  AJ5498  25 m  32.99   
66  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  33.55   
154  Emmesjö Sara  1998  SÖDERTÄLJE  AD5498  25 m  34.65   
142  Nylander Ebba  1998  SKK  AV7898  25 m  34.72   
252  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  34.92   
187  Berngarn Emilia  1998  SÖDERTÖRN  AR2498  25 m  35.22   
301  Stork Ella  1998  VÄSBY SS  AO5898  25 m  35.91   
86  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  36.05   
221  Franzén Alice  1998  SPÅRVÄGEN  AZ0898  25 m  36.29   
10  283  Tolkatcheva Maria  1998  TYRESÖ SS  AR6698  25 m  36.46   
11  81  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  36.69   
12  303  Tegnér Sofia  1998  VÄSBY SS  AI2498  25 m  36.92   
13  284  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  37.21   
14  141  Mikkelsen Caroline  1998  SKK  AL2898  25 m  37.79   
15  136  Blomquist Julia  1998  SKK  AR8298  25 m  38.07   
16  223  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  38.14   
17  298  Nordling Vanessa  1998  VÄSBY SS  AI1498  25 m  38.16   
18  229  Hagman Carolina  1998  SPÅRVÄGEN  AV0498  25 m  38.23   
19  258  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m  38.26   
20  241  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  38.65   
21  254  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  38.69   
22  89  Sundermeyer Olivia  1998  SKURU IK  AH0698  25 m  38.99   
23  134  Abenius Ninni  1998  SKK  AZ8698  25 m  39.29   
24  204  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  25 m  39.49   
25  263  Derwinger Julia  1998  TYRESÖ SS  AZ9698  25 m  39.53   
26  260  Persson Carolina  1998  TUREBERG  BC0698  25 m  39.68   
27  138  Hagström Louise  1998  SKK  AZ1898  25 m  40.22   
28  183  Ålund Alice  1998  SÖDERTÄLJE  AO1298  25 m  40.53   
29  210  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  40.59   
30  135  Andersson Carolina  1998  SKK  AZ7698  25 m  41.04   
31  47  Gustafsson Annika  1998  TUREBERG  AI1898  25 m  42.58   
32  190  Eriksson Elin  1998  SÖDERTÖRN  AX2898  25 m  43.16   
33  314  Pantulin Anna  1998  TYRESÖ SS  BC2298  25 m  43.41   
34  67  Holmberg Amanda  1998  SKURU IK  AR5498  25 m  43.45   
35  48  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  25 m  43.45   
36  147  Sörman Amanda  1998  SKK  AZ6898  25 m  43.69   
37  182  Wiklund Johanna  1998  SÖDERTÄLJE  AU1698  25 m  43.85   
38  20  Westerlund Jessica  1998  TYRESÖ SS  BD3298  25 m  44.29   
39  216  Injonglan Neui Burom  1998  SPÅRVÄGEN  BA8698  25 m  45.33   
40  317  Sundberg Ellen  1998  TYRESÖ SS    25 m  46.72   
41  56  Duzmann Miranda  1998  SKURU IK    25 m  47.67   
42  21  Whitfield Hanna  1998  TYRESÖ SS  BD2298  25 m  48.02   
43  15  Lindgren Milotte  1998  TYRESÖ SS  BC4298  25 m  49.01   
44  348  Mikler Olivia  1998  TYRESÖ SS    25 m     
45  212  Bergsten Johanna  1998  SPÅRVÄGEN  BF9498  25 m     
46  98  Andskär Ida  1998  TYRESÖ SS    25 m     
47  196  Lassi Tove  1998  SÖDERTÖRN  AY6698  25 m     
48  218  Eriksson Linnea  1998  SPÅRVÄGEN  BF1698  25 m     
49  315  Johansson Frida  1998  TYRESÖ SS    25 m     
50  347  Löfström Emelie  1998  TYRESÖ SS    25 m     
51  27  Yucel Melisa  1998  SÖDERTÖRN  BF7498  25 m     
52  101  Westlund Emma  1998  TYRESÖ SS    25 m     
53  213  Björling Kristina  1998  SPÅRVÄGEN  BF0698  25 m     
 
Gren 17, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  1:16.71   
79  Mcpheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  25 m  1:18.67   
349  Unnermark Vilma  1997  SÖDERTÖRN  AI9697  25 m  1:23.40   
130  Svensson Ida  1997  SALTSJÖB  AP3697  25 m  1:26.15   
52  Blom Ulrika  1997  SKURU IK  AN1297  25 m  1:26.25   
91  Sydow Sofia von  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  1:26.71   
267  Heuer Anna  1997  TYRESÖ SS  BK2297  25 m  1:28.50   
271  Klingre Malin  1997  TYRESÖ SS  BC9897  25 m  1:28.95   
116  Herlitz Emilia  1997  SALTSJÖB  AP7497  25 m  1:29.34   
10  280  Poutos Nicki  1997  TYRESÖ SS  BD2297  25 m  1:29.99   
11  302  Taraldsson Elin  1997  VÄSBY SS  AY8897  25 m  1:31.51   
12  55  Dahlstedt Ylva  1997  SKURU IK  AQ1497  25 m  1:32.24   
13  163  Karlsson Evelina  1997  SÖDERTÄLJE  AO7897  25 m  1:33.08   
14  45  Olsson Anna  1997  TUREBERG  AU6297  25 m  1:35.58   
15  266  Grimborg Ellen  1997  TYRESÖ SS  BJ2897  25 m  1:36.08   
16  208  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  1:36.67   
17  146  Rabenius Oda  1997  SKK  BH6497  25 m  1:37.24   
18  62  Glabik Sofia  1997  SKURU IK  BF4897  25 m  1:37.91   
19  243  Mohlin Isolde  1997  SPÅRVÄGEN  AZ6897  25 m  1:38.20   
20  247  Nyström Sara  1997  SPÅRVÄGEN  AZ8897  25 m  1:38.26   
21  82  Nybo Lina  1997  SKURU IK    25 m  1:41.05   
22  168  Norstroem Ida  1997  SÖDERTÄLJE  AU6697  25 m  1:41.24   
23  257  Westerberg Hanna  1997  SPÅRVÄGEN  BA1297  25 m  1:42.89   
24  276  Starck Sofia Nyberg  1997  TYRESÖ SS  BJ6897  25 m  1:43.87   
25  94  Österberg Elin  1997  SKURU IK  BI7697  25 m  1:44.54   
26  274  Norman Linnea  1997  TYRESÖ SS  BJ5897  25 m  1:45.59   
27  256  Weibull Sofie  1997  SPÅRVÄGEN  BE9297  25 m  1:48.57   
28  214  Boje Ida  1997  SPÅRVÄGEN  BG7497  25 m  1:49.34   
29  171  Rohoum Kristen  1997  SÖDERTÄLJE  BC9697  25 m  1:49.66   
30  107  Bringman Lovisa  1997  SALTSJÖB  AP2697  25 m     
31  24  Lundin-Söderber Madeleine  1997  SÖDERTÖRN  BO9297  25 m     
32  202  Shahmalekpour Elmira  1997  SÖDERTÖRN  BJ6297  25 m     
33  237  Krieger Julia  1997  SPÅRVÄGEN  BG8497  25 m     
34  156  Goike Mathilda  1997  SÖDERTÄLJE  BI6697  25 m     
 
Gren 18, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Jansson Nisse  1997  SKURU IK  AH4797  25 m  1:18.77   
53  Bååthe Axel  1997  SKURU IK    25 m  1:24.12   
234  Karlström Albin  1997  SPÅRVÄGEN  AJ4597  25 m  1:24.16   
77  Lindberg Petter  1997  SKURU IK  AJ2797  25 m  1:24.25   
188  Blom Niklas  1997  SÖDERTÖRN  AP6197  25 m  1:24.72   
232  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  1:26.89   
222  Freiholtz Oliver  1997  SPÅRVÄGEN  AK5797  25 m  1:29.79   
255  Wallenbro Kristoffer  1997  SPÅRVÄGEN  AN8197  25 m  1:31.92   
70  Kiippa Vincent  1997  SKURU IK  AT8997  25 m  1:32.05   
10  76  Lind Casper  1997  SKURU IK  AM5197  25 m  1:32.49   
11  261  Alexandrie Linus  1997  TYRESÖ SS  AT9597  25 m  1:32.60   
12  220  Forslöf Joakim  1997  SPÅRVÄGEN  AT3997  25 m  1:32.64   
13  128  Strandt Andreas  1997  SALTSJÖB  AI5597  25 m  1:35.20   
14  201  Reinholdz Erik  1997  SÖDERTÖRN  AF2397  25 m  1:36.49   
15  46  Ahlberg Kristian  1997  TUREBERG  AD9597  25 m  1:38.66   
16  198  Novevski Antonio  1997  SÖDERTÖRN  AP7197  25 m  1:40.48   
17  143  Näslund Thomas  1997  SKK  AQ3797  25 m  1:48.81   
18  109  Fitger Gustav  1997  SALTSJÖB  AF6997  25 m  1:49.75   
19  242  Moberg Oskar  1997  SPÅRVÄGEN  AR1197  25 m  1:58.04   
20  209  Alvgren Filip  1997  SPÅRVÄGEN  AQ2797  25 m     
21  25  Persson Alexander  1997  SÖDERTÖRN  AV0397  25 m     
22  22  Benameur Ali-Rida  1997  SÖDERTÖRN  AV7197  25 m     
 
Gren 19, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  37.95   
86  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  40.12   
122  Nilsson Alexandra  1998  SALTSJÖB  AJ5498  25 m  40.82   
136  Blomquist Julia  1998  SKK  AR8298  25 m  40.90   
303  Tegnér Sofia  1998  VÄSBY SS  AI2498  25 m  41.39   
223  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  41.64   
254  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  41.87   
252  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  42.04   
142  Nylander Ebba  1998  SKK  AV7898  25 m  42.10   
10  258  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m  42.52   
11  187  Berngarn Emilia  1998  SÖDERTÖRN  AR2498  25 m  42.54   
12  284  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  42.67   
13  154  Emmesjö Sara  1998  SÖDERTÄLJE  AD5498  25 m  42.71   
14  81  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  43.74   
15  141  Mikkelsen Caroline  1998  SKK  AL2898  25 m  43.80   
16  221  Franzén Alice  1998  SPÅRVÄGEN  AZ0898  25 m  43.80   
17  241  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  44.10   
18  283  Tolkatcheva Maria  1998  TYRESÖ SS  AR6698  25 m  44.41   
19  210  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  44.77   
20  301  Stork Ella  1998  VÄSBY SS  AO5898  25 m  44.99   
21  298  Nordling Vanessa  1998  VÄSBY SS  AI1498  25 m  45.42   
22  229  Hagman Carolina  1998  SPÅRVÄGEN  AV0498  25 m  45.74   
23  190  Eriksson Elin  1998  SÖDERTÖRN  AX2898  25 m  46.86   
24  89  Sundermeyer Olivia  1998  SKURU IK  AH0698  25 m  46.92   
25  48  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  25 m  47.51   
26  67  Holmberg Amanda  1998  SKURU IK  AR5498  25 m  47.78   
27  134  Abenius Ninni  1998  SKK  AZ8698  25 m  48.82   
28  135  Andersson Carolina  1998  SKK  AZ7698  25 m  49.28   
29  183  Ålund Alice  1998  SÖDERTÄLJE  AO1298  25 m  49.73   
30  138  Hagström Louise  1998  SKK  AZ1898  25 m  50.06   
31  47  Gustafsson Annika  1998  TUREBERG  AI1898  25 m  50.07   
32  204  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  25 m  51.13   
33  182  Wiklund Johanna  1998  SÖDERTÄLJE  AU1698  25 m  51.43   
34  147  Sörman Amanda  1998  SKK  AZ6898  25 m  52.78   
35  216  Injonglan Neui Burom  1998  SPÅRVÄGEN  BA8698  25 m  54.55   
36  56  Duzmann Miranda  1998  SKURU IK    25 m  56.24   
37  348  Mikler Olivia  1998  TYRESÖ SS    25 m     
38  218  Eriksson Linnea  1998  SPÅRVÄGEN  BF1698  25 m     
39  212  Bergsten Johanna  1998  SPÅRVÄGEN  BF9498  25 m     
40  314  Pantulin Anna  1998  TYRESÖ SS  BC2298  25 m     
41  196  Lassi Tove  1998  SÖDERTÖRN  AY6698  25 m     
42  15  Lindgren Milotte  1998  TYRESÖ SS  BC4298  25 m     
43  347  Löfström Emelie  1998  TYRESÖ SS    25 m     
44  21  Whitfield Hanna  1998  TYRESÖ SS  BD2298  25 m     
45  20  Westerlund Jessica  1998  TYRESÖ SS  BD3298  25 m     
46  213  Björling Kristina  1998  SPÅRVÄGEN  BF0698  25 m     
 
Gren 20, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
84  Lewin Marlene Pavlu  1997  SKURU IK  AH9497  25 m  1:19.12   
79  Mcpheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  25 m  1:24.22   
71  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  1:28.14   
163  Karlsson Evelina  1997  SÖDERTÄLJE  AO7897  25 m  1:31.49   
280  Poutos Nicki  1997  TYRESÖ SS  BD2297  25 m  1:32.02   
267  Heuer Anna  1997  TYRESÖ SS  BK2297  25 m  1:33.47   
91  Sydow Sofia von  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  1:33.95   
52  Blom Ulrika  1997  SKURU IK  AN1297  25 m  1:34.72   
302  Taraldsson Elin  1997  VÄSBY SS  AY8897  25 m  1:34.97   
10  116  Herlitz Emilia  1997  SALTSJÖB  AP7497  25 m  1:37.52   
11  247  Nyström Sara  1997  SPÅRVÄGEN  AZ8897  25 m  1:37.85   
12  271  Klingre Malin  1997  TYRESÖ SS  BC9897  25 m  1:38.50   
13  130  Svensson Ida  1997  SALTSJÖB  AP3697  25 m  1:39.19   
14  107  Bringman Lovisa  1997  SALTSJÖB  AP2697  25 m  1:40.57   
15  257  Westerberg Hanna  1997  SPÅRVÄGEN  BA1297  25 m  1:42.67   
16  62  Glabik Sofia  1997  SKURU IK  BF4897  25 m  1:42.93   
17  55  Dahlstedt Ylva  1997  SKURU IK  AQ1497  25 m  1:43.36   
18  146  Rabenius Oda  1997  SKK  BH6497  25 m  1:44.73   
19  94  Österberg Elin  1997  SKURU IK  BI7697  25 m  1:45.22   
20  50  Malmberg Lovisa  1997  TUREBERG  AU2297  25 m  1:45.80   
21  214  Boje Ida  1997  SPÅRVÄGEN  BG7497  25 m  1:46.02   
22  276  Starck Sofia Nyberg  1997  TYRESÖ SS  BJ6897  25 m  1:47.56   
23  82  Nybo Lina  1997  SKURU IK    25 m  1:48.44   
24  262  Aslani Respina  1997  TYRESÖ SS  BC7897  25 m  1:49.44   
25  171  Rohoum Kristen  1997  SÖDERTÄLJE  BC9697  25 m  1:50.05   
26  202  Shahmalekpour Elmira  1997  SÖDERTÖRN  BJ6297  25 m  1:51.46   
27  237  Krieger Julia  1997  SPÅRVÄGEN  BG8497  25 m  1:53.13   
28  45  Olsson Anna  1997  TUREBERG  AU6297  25 m  1:53.28   
29  256  Weibull Sofie  1997  SPÅRVÄGEN  BE9297  25 m  1:56.06   
30  49  Jansson Elsa Wislander  1997  TUREBERG  AU7297  25 m  1:56.25   
31  319  Jägenstedt Nora  1997  TYRESÖ SS  BL3497  25 m     
32  24  Lundin-Söderber Madeleine  1997  SÖDERTÖRN  BO9297  25 m     
33  121  Lagergren Othilia  1997  SALTSJÖB  BO1497  25 m     
34  318  Stolt Katarina  1997  TYRESÖ SS  BL4497  25 m     
 
Gren 21, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
77  Lindberg Petter  1997  SKURU IK  AJ2797  25 m  1:26.31   
69  Jansson Nisse  1997  SKURU IK  AH4797  25 m  1:27.31   
53  Bååthe Axel  1997  SKURU IK    25 m  1:31.80   
234  Karlström Albin  1997  SPÅRVÄGEN  AJ4597  25 m  1:35.65   
188  Blom Niklas  1997  SÖDERTÖRN  AP6197  25 m  1:37.25   
232  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  1:41.98   
109  Fitger Gustav  1997  SALTSJÖB  AF6997  25 m  1:43.44   
222  Freiholtz Oliver  1997  SPÅRVÄGEN  AK5797  25 m  1:46.54   
255  Wallenbro Kristoffer  1997  SPÅRVÄGEN  AN8197  25 m  1:49.93   
10  145  Pohl Alfred  1997  SKK  AQ4797  25 m  1:50.02   
11  201  Reinholdz Erik  1997  SÖDERTÖRN  AF2397  25 m  1:50.07   
12  198  Novevski Antonio  1997  SÖDERTÖRN  AP7197  25 m  1:51.28   
13  70  Kiippa Vincent  1997  SKURU IK  AT8997  25 m  1:51.31   
14  143  Näslund Thomas  1997  SKK  AQ3797  25 m  1:51.48   
15  76  Lind Casper  1997  SKURU IK  AM5197  25 m  1:51.52   
16  209  Alvgren Filip  1997  SPÅRVÄGEN  AQ2797  25 m  1:52.35   
17  46  Ahlberg Kristian  1997  TUREBERG  AD9597  25 m  2:03.64   
18  242  Moberg Oskar  1997  SPÅRVÄGEN  AR1197  25 m  2:16.33   
19  111  Forsling Ivar  1997  SALTSJÖB  AT0397  25 m     
20  59  Ferm Martin  1997  SKURU IK    25 m     
 
Gren 22, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
122  Nilsson Alexandra  1998  SALTSJÖB  AJ5498  25 m  38.83   
142  Nylander Ebba  1998  SKK  AV7898  25 m  40.94   
303  Tegnér Sofia  1998  VÄSBY SS  AI2498  25 m  43.14   
223  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  44.08   
86  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  44.23   
66  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  45.58   
89  Sundermeyer Olivia  1998  SKURU IK  AH0698  25 m  46.28   
221  Franzén Alice  1998  SPÅRVÄGEN  AZ0898  25 m  46.75   
254  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  47.02   
10  187  Berngarn Emilia  1998  SÖDERTÖRN  AR2498  25 m  47.06   
11  298  Nordling Vanessa  1998  VÄSBY SS  AI1498  25 m  47.36   
12  154  Emmesjö Sara  1998  SÖDERTÄLJE  AD5498  25 m  47.81   
13  81  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  48.06   
14  210  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  49.04   
15  190  Eriksson Elin  1998  SÖDERTÖRN  AX2898  25 m  49.06   
16  136  Blomquist Julia  1998  SKK  AR8298  25 m  49.17   
17  260  Persson Carolina  1998  TUREBERG  BC0698  25 m  49.40   
18  141  Mikkelsen Caroline  1998  SKK  AL2898  25 m  49.50   
19  241  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  49.52   
20  204  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  25 m  49.55   
21  216  Injonglan Neui Burom  1998  SPÅRVÄGEN  BA8698  25 m  49.60   
22  252  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  50.24   
23  283  Tolkatcheva Maria  1998  TYRESÖ SS  AR6698  25 m  50.39   
24  284  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  50.73   
25  67  Holmberg Amanda  1998  SKURU IK  AR5498  25 m  50.91   
26  301  Stork Ella  1998  VÄSBY SS  AO5898  25 m  51.19   
27  258  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m  51.26   
28  135  Andersson Carolina  1998  SKK  AZ7698  25 m  51.76   
29  182  Wiklund Johanna  1998  SÖDERTÄLJE  AU1698  25 m  52.40   
30  48  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  25 m  52.96   
31  138  Hagström Louise  1998  SKK  AZ1898  25 m  53.02   
32  47  Gustafsson Annika  1998  TUREBERG  AI1898  25 m  54.08   
33  20  Westerlund Jessica  1998  TYRESÖ SS  BD3298  25 m  54.85   
34  196  Lassi Tove  1998  SÖDERTÖRN  AY6698  25 m  55.48   
35  134  Abenius Ninni  1998  SKK  AZ8698  25 m  57.16   
36  147  Sörman Amanda  1998  SKK  AZ6898  25 m  58.94   
37  15  Lindgren Milotte  1998  TYRESÖ SS  BC4298  25 m  58.97   
38  347  Löfström Emelie  1998  TYRESÖ SS    25 m     
39  317  Sundberg Ellen  1998  TYRESÖ SS    25 m     
40  21  Whitfield Hanna  1998  TYRESÖ SS  BD2298  25 m     
41  98  Andskär Ida  1998  TYRESÖ SS    25 m     
 
Gren 23, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
84  Lewin Marlene Pavlu  1997  SKURU IK  AH9497  25 m  1:04.25   
71  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  1:08.43   
79  Mcpheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  25 m  1:08.97   
349  Unnermark Vilma  1997  SÖDERTÖRN  AI9697  25 m  1:09.73   
52  Blom Ulrika  1997  SKURU IK  AN1297  25 m  1:14.20   
271  Klingre Malin  1997  TYRESÖ SS  BC9897  25 m  1:14.76   
116  Herlitz Emilia  1997  SALTSJÖB  AP7497  25 m  1:16.05   
267  Heuer Anna  1997  TYRESÖ SS  BK2297  25 m  1:17.61   
91  Sydow Sofia von  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  1:17.82   
10  130  Svensson Ida  1997  SALTSJÖB  AP3697  25 m  1:17.90   
11  266  Grimborg Ellen  1997  TYRESÖ SS  BJ2897  25 m  1:18.02   
12  55  Dahlstedt Ylva  1997  SKURU IK  AQ1497  25 m  1:18.03   
13  208  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  1:19.96   
14  243  Mohlin Isolde  1997  SPÅRVÄGEN  AZ6897  25 m  1:21.08   
15  107  Bringman Lovisa  1997  SALTSJÖB  AP2697  25 m  1:21.26   
16  302  Taraldsson Elin  1997  VÄSBY SS  AY8897  25 m  1:21.46   
17  237  Krieger Julia  1997  SPÅRVÄGEN  BG8497  25 m  1:22.62   
18  247  Nyström Sara  1997  SPÅRVÄGEN  AZ8897  25 m  1:23.80   
19  168  Norstroem Ida  1997  SÖDERTÄLJE  AU6697  25 m  1:25.73   
20  62  Glabik Sofia  1997  SKURU IK  BF4897  25 m  1:26.62   
21  45  Olsson Anna  1997  TUREBERG  AU6297  25 m  1:26.78   
22  272  Lindberg Kelly  1997  TYRESÖ SS  BD0297  25 m  1:28.53   
23  156  Goike Mathilda  1997  SÖDERTÄLJE  BI6697  25 m  1:31.02   
24  214  Boje Ida  1997  SPÅRVÄGEN  BG7497  25 m  1:32.69   
25  257  Westerberg Hanna  1997  SPÅRVÄGEN  BA1297  25 m  1:32.77   
26  262  Aslani Respina  1997  TYRESÖ SS  BC7897  25 m  1:33.23   
27  256  Weibull Sofie  1997  SPÅRVÄGEN  BE9297  25 m  1:36.78   
28  94  Österberg Elin  1997  SKURU IK  BI7697  25 m  1:39.53   
29  50  Malmberg Lovisa  1997  TUREBERG  AU2297  25 m     
30  49  Jansson Elsa Wislander  1997  TUREBERG  AU7297  25 m     
31  280  Poutos Nicki  1997  TYRESÖ SS  BD2297  25 m     
32  121  Lagergren Othilia  1997  SALTSJÖB  BO1497  25 m     
33  202  Shahmalekpour Elmira  1997  SÖDERTÖRN  BJ6297  25 m     
 
Gren 24, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Jansson Nisse  1997  SKURU IK  AH4797  25 m  1:06.40   
188  Blom Niklas  1997  SÖDERTÖRN  AP6197  25 m  1:08.31   
53  Bååthe Axel  1997  SKURU IK    25 m  1:10.66   
77  Lindberg Petter  1997  SKURU IK  AJ2797  25 m  1:11.87   
232  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  1:12.92   
222  Freiholtz Oliver  1997  SPÅRVÄGEN  AK5797  25 m  1:14.88   
255  Wallenbro Kristoffer  1997  SPÅRVÄGEN  AN8197  25 m  1:15.87   
128  Strandt Andreas  1997  SALTSJÖB  AI5597  25 m  1:17.00   
234  Karlström Albin  1997  SPÅRVÄGEN  AJ4597  25 m  1:17.13   
10  70  Kiippa Vincent  1997  SKURU IK  AT8997  25 m  1:17.15   
11  109  Fitger Gustav  1997  SALTSJÖB  AF6997  25 m  1:21.18   
12  261  Alexandrie Linus  1997  TYRESÖ SS  AT9597  25 m  1:22.09   
13  201  Reinholdz Erik  1997  SÖDERTÖRN  AF2397  25 m  1:22.49   
14  76  Lind Casper  1997  SKURU IK  AM5197  25 m  1:22.59   
15  46  Ahlberg Kristian  1997  TUREBERG  AD9597  25 m  1:25.87   
16  220  Forslöf Joakim  1997  SPÅRVÄGEN  AT3997  25 m  1:26.45   
17  145  Pohl Alfred  1997  SKK  AQ4797  25 m  1:27.45   
18  281  Scheid Christian  1997  TYRESÖ SS  AP5197  25 m  1:29.22   
19  209  Alvgren Filip  1997  SPÅRVÄGEN  AQ2797  25 m  1:29.93   
20  143  Näslund Thomas  1997  SKK  AQ3797  25 m  1:29.98   
21  198  Novevski Antonio  1997  SÖDERTÖRN  AP7197  25 m  1:30.61   
22  320  Jansson Marcus  1997  TYRESÖ SS    25 m     
23  25  Persson Alexander  1997  SÖDERTÖRN  AV0397  25 m     
24  242  Moberg Oskar  1997  SPÅRVÄGEN  AR1197  25 m     
25  111  Forsling Ivar  1997  SALTSJÖB  AT0397  25 m     
 
Gren 25, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
122  Nilsson Alexandra  1998  SALTSJÖB  AJ5498  25 m  1:23.71   
66  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  1:26.28   
142  Nylander Ebba  1998  SKK  AV7898  25 m  1:27.79   
303  Tegnér Sofia  1998  VÄSBY SS  AI2498  25 m  1:27.88   
254  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:28.16   
223  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:29.16   
187  Berngarn Emilia  1998  SÖDERTÖRN  AR2498  25 m  1:30.46   
86  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  1:30.83   
252  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  1:31.62   
10  221  Franzén Alice  1998  SPÅRVÄGEN  AZ0898  25 m  1:31.83   
11  136  Blomquist Julia  1998  SKK  AR8298  25 m  1:32.71   
12  81  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  1:33.81   
13  283  Tolkatcheva Maria  1998  TYRESÖ SS  AR6698  25 m  1:33.90   
14  48  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  25 m  1:34.17   
15  258  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m  1:34.22   
16  301  Stork Ella  1998  VÄSBY SS  AO5898  25 m  1:34.49   
17  241  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  1:34.81   
18  298  Nordling Vanessa  1998  VÄSBY SS  AI1498  25 m  1:35.81   
19  154  Emmesjö Sara  1998  SÖDERTÄLJE  AD5498  25 m  1:36.02   
20  138  Hagström Louise  1998  SKK  AZ1898  25 m  1:36.14   
21  141  Mikkelsen Caroline  1998  SKK  AL2898  25 m  1:38.00   
22  190  Eriksson Elin  1998  SÖDERTÖRN  AX2898  25 m  1:41.13   
23  204  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  25 m  1:41.33   
24  229  Hagman Carolina  1998  SPÅRVÄGEN  AV0498  25 m  1:41.46   
25  134  Abenius Ninni  1998  SKK  AZ8698  25 m  1:41.74   
26  210  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  1:42.34   
27  183  Ålund Alice  1998  SÖDERTÄLJE  AO1298  25 m  1:42.71   
28  135  Andersson Carolina  1998  SKK  AZ7698  25 m  1:45.60   
29  182  Wiklund Johanna  1998  SÖDERTÄLJE  AU1698  25 m  1:46.74   
30  47  Gustafsson Annika  1998  TUREBERG  AI1898  25 m  1:48.11   
31  147  Sörman Amanda  1998  SKK  AZ6898  25 m  1:54.21   
32  216  Injonglan Neui Burom  1998  SPÅRVÄGEN  BA8698  25 m  1:57.45   
33  67  Holmberg Amanda  1998  SKURU IK  AR5498  25 m     
34  27  Yucel Melisa  1998  SÖDERTÖRN  BF7498  25 m     
35  196  Lassi Tove  1998  SÖDERTÖRN  AY6698  25 m     
36  284  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m     
 
Gren 26, 6x50 frisim 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
73  Skuru Lag 1 Mixed  1999  SKURU IK    25 m  3:08.00   
74  Skuru Lag 2 Mixed  1999  SKURU IK    25 m  3:24.00   
322  Spårvägen  SPÅRVÄGEN    25 m  3:30.00   
288  Tyresö SS  1997  TYRESÖ SS    25 m  3:31.03   
75  Skuru Lag 3 Mixed  1999  SKURU IK    25 m  3:32.00   
207  Södertörn  1997  SÖDERTÖRN    25 m  3:36.00   
132  Saltis Lag 1  1997  SALTSJÖB    25 m  3:40.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.24  Utskriftsdatum  16 februari 2010 
Licensierad till: Tyresö Simsällskap  Utskriftstid  15:00